piatok 20. novembra 2020

 

Koronavírus má všetky znaky biologickej zbrane, tvrdí ruský profesor


Michail Bala je presvedčený, že ak by niekto chcel zasiahnuť určitú časť populácie, vytvoril by takýto typ vírusu. Uviedol portál Rossaprimavera.ru.

Existujú všetky dôvody pre tvrdenie, že SARS-CoV-2 má príznaky biologickej zbrane. Je o tom presvedčený lekár pre infekčné choroby profesor Michail Bala z ruského mesta Lipeck. O jeho názore informovala agentúra Gorod48.ru.

Útočí cielene

Profesor Bala upozornil, že choroba napáda predovšetkým určité kategórie populácie. Hlavne starších, osoby s nadváhou, pacientov s chronickými kardiovaskulárnymi a pľúcnymi chorobami a diabetes mellitus.

„Existujú všetky dôvody tvrdiť, že vírus má známky biologickej zbrane. To nie je moja fantázia. Ide o vyhlásenia vysoko rešpektovaných ľudí a odborníkov na tieto zbrane,“ uviedol.

Bala zdôraznil, že vírus vo väčšine parametrov zodpovedá biologickým zbraniam. Človek, ktorý je dlhodobo chorý na COVID-19, zostáva zdrojom infekcie pre ostatných.

„Predpokladajme, že niekto chce zasiahnuť určitú časť populácie. Vytvorí preto podmienky, aby tento patogén do nej prenikol. Bez ohľadu, ako ďaleko je od hlavných dopravných tepien. Musí teda zabezpečiť prenos vzduchom sprevádzaný prípadným osobným kontaktom alebo jedlom. Zákerná je i doba 14 dní, kým sa prejaví. Práve vtedy predstavuje infikovaná osoba najväčšie nebezpečenstvo,“ uviedol profesor.

Najkľúčovejšia je podľa Balu schopnosť vírusu preniknúť do cieľových buniek ľudského tela.

Imunita zrádza a „pomáha“ vírusu

„Ľudský imunitný systém reaguje na vírus paradoxne. Zvyčajne, keď vírus vstúpi do bunky, podrobí si proces jej obnovovania. Aby tomu telo zabránilo, zapne imunitný antivírusový obranný mechanizmus a prevezme situáciu pod kontrolu. Ale v tomto prípade je to naopak!“ vysvetlil Bala.

„Čím silnejšia je imunitná odpoveď tela, tým väčší je rozsah procesu deštrukcie buniek a vnútorných orgánov pacienta. Začína sa cytokínová búrka. Imunitný systém zlyháva. Nielenže nebojuje, ale začína zrádzať svoje vlastné životné mechanizmy. A čím viac bunka predtým trpela na chronické choroby, tým väčšie škody na nej vírus spôsobuje,“ doplnil ruský profesor.

„Badať teda všetky znaky umelého pôvodu vírusu. Dlhý čas prejavenia, vysokú nákazlivosť a rozsah škôd. Plus cieľová skupina pozostávajúca z ľudí s pretrvávajúcimi chorobami,“ uzavrel Bala.

 

Covid plán eurokomise na očkování obyvatelstva EU z roku 2018 odhalen! Skončí zodpovědní ve vězení?

Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch vyzval občanov, aby začali konať, vzali zodpovednosť do vlastných rúk a vzopreli sa proti sprisahaniu, nakoľko nami volení verejní činitelia zneužili svoju právomoc. (Foto: Wikimedia)

Na základe dokumentu „Plán realizácie postupu Európskou komisiou na posilnenie spolupráce proti chorobám preventívne liečené vakcínou“. (ZDE)

Odhaľujeme plán Európskej komisie na vytváranie spoločnej vakcinačnej karty – pasu pre občanov Európskej únie.

Anglický originál si môžete prečítať ZDE.

Slovenský preklad si môžete prečítať ZDE.

Tento plán realizácie vakcinačného pasu je zverejnený a vypracovaný v roku 2018 a siaha až po rok 2022. Ak si porovnáme časovú os tohto plánu Európskej komisie a porovnáme to s tým čo sa tu momentálne odohráva, zisťujeme že plán realizácie z roku 2018 sa v skutočnosti napĺňa tak, ako je uvedené v jednotlivých článkoch časovej osi.

Z plánu realizácie vyplýva že na občanoch Slovenskej republiky je testovaná poslušnosť a odolnosť. Do akej miery sú občania schopní si nechať zasahovať a obmedzovať svoje práva a slobody.

Keď u nás prebehne úspešne testovanie a vakcinácia, bude zrejme to isté realizované vo všetkých štátoch Európskej únie. Tým bude naplnený plán realizácie vakcinačných pasov.

Je zrejmé, že vláda Igora Matoviča je súčinná v realizácii plánu vakcinačného pasu a zastrašovaním pripravuje občanov na nepovinne povinnú vakcináciu. Igor Matovič si myslí že ak on nevie po anglicky, tak iní sú tiež ako on obmedzení a nevzdelaní pla­giátori a túto zradu zverejnenú v anglickom jazyku neodhalia.

Sú obmedzované základné ľudské práva a slobody a obmedzili aj poskytovanú zdravotnú starostlivosť na minimum, čím zapríčinili smrť našich chorých spoluobčanov.

Pre tieto skutky vyzývame právnické a lekárske kapacity, aby sa zastali našich spoluobčanov, ktorí boli takto obmedzení na osobnej slobode naposledy v priebehu II. svetovej vojny, v ktorej mnohí zomreli v koncentračných táboroch.

OKAMŽITE ŽIADAME KOMPETENTNÝCH O STANOVISKO K UVEDENÝM SKUTOČNOSTIAM. PRESTAŇTE HRAŤ DIVADLO KEĎ SCENÁR A RÉŽIA JE JASNÁ. NEROBTE Z ĽUDÍ KOMPARZISTOV VÁŠHO VYMYSLENÉHO PRÍBEHU. NETVÁRTE SA AKO ZÁCHRANCOVIA SVETA A OBČANOV, STE IBA SPOLUPÁCHATEĽMI TEJTO ZRADY VOČI OBČANOM. NEHRAJTE SA NA POLOBOHOV KEĎ STE OBYČANÍ DIABLI.

Vyzývam občanov, aby začali konať, aby vzali zodpovednosť do vlastných rúk a vzopreli sa proti tomuto sprisahaniu, nakoľko nami volení verejní činitelia zneužili svoju právomoc.

Zdroj: iv.sk

 

TAKŽE VYHLADZOVACU OPERÁCIU MAJÚ POD PALCOM NAJBOHATŠIE ELITY PLANÉTY

Scenár pandémie korony údajne napísali Rockefellerovci už v roku 2010

Ilustračný obrázok © Shutterstock

„Ľudia sa stanú strojmi. A ešte budú vládam vďační, že ich zachránili,“ varuje bývalý poradca ruského prezidenta Sergej Glaziev. Uviedol portál Monavista.ru.

Bývalý poradca ruského prezidenta a uznávaný ruský ekonóm i štátnik Sergej Glaziev objasnil, kto skutočne stojí za pandémiou koronavírusu.

Svoj pohľad predstavil v súvislosti s uvedením knihy „Mor 21. storočia: Ako zabrániť katastrofe a prekonať krízu?“

Lock Step

Podľa Glazieva sa pandémia koronavírusu vyvíja presne podľa scenára „Lock Step“. Ide o jednu z možných ciest rozvoja civilizácie. Znamená sprísnenie vládnej kontroly a autoritatívne riadenie. Všetky spoločenské procesy a významný vedecký i technický vývoj sa dostanú pod kontrolu. „Oprávneným“ dôvodom tejto metódy sociálneho a politického riadenia je epidémia.

Scenár s pracovným názvom „Lock Step“ napísala oligarchická rodina Rockefellerovcov ešte v roku 2010. Ako základ bola použitá pandémia nového vírusového kmeňa. Smrteľnejšieho než vtedy známy vírus prasacej chrípky. Priemysel sa následne zastaví, mladí ľudia začnú zomierať. Svetu môže hroziť úplné vyhynutie.

Propaganda strachu

V záujme záchrany sveta a ľudstva sa tak použije scenár „Lock Step“. Všetky krajiny vrátane európskych demokracií zavádzajú autoritársky režim vlády. Vlastne úplnú kontrolu nad občanmi či prísnu reguláciu kľúčových sektorov národného hospodárstva. V niektorých krajinách zavádzanie kontroly postupuje pomaly. Vytrvalé kroky úradov sprevádzané celkovou propagandou nebezpečenstva novej pandémie ale postupne prinášajú výsledky.

Podľa Glazieva je už „Lock Step“ v plnom prúde. Globálna pandémia spôsobila prerušenie výroby. Len namiesto mladých zomierajú hlavne starší ľudia. V záujme posilnenia vedecko-technického pokroku sú štáty, najmä západné demokracie, nútené smerovať k rastúcemu vojenskému a politickému napätiu. Lenže dominantný liberálno-demokratický model v západných krajinách neumožňuje štátu silne zasahovať do ekonomiky. Zavádzajú sa preto opatrenia administratívnej regulácie založené na obavách o zdravie občanov.

Nový technologický poriadok

Pandémia tiež stimuluje rast nového technologického poriadku. Prudký rozvoj bioinžinierskych liekov je viditeľný na pozadí všeobecnej depresie a poklesu ekonomickej aktivity. Rozvíja sa informatika a telekomunikácie. Nevyhnutný je prechod na diaľkové štúdium i prácu.

To všetko povedie k novému technologickému poriadku. Jeho hlavným prvkom bude vytvorenie veľkých riadiacich systémov založených na umelej inteligencii. Všetko sa skončí úplnou kontrolou nielen nad mestskou infraštruktúrou, ale aj nad každým jednotlivým človekom

„Ľudia sa stanú strojmi. A ešte budú vládam vďační, že ich zachránili pred smrťou,“ skonštatoval Glaziev.

Za pandémiou podľa neho stojí americká oligarchia. Rockefellerova nadácia je mimovládna organizácia podporujúca záujmy finančných oligarchov. Jej činnosť je výlučne v prospech samotných oligarchov, nie v záujme USA.

Za všetkým hľadaj oligarchiu

Oligarchovia priviedli všetky krajiny do priepasti dlhov. Teraz svoje peniaze ponúkajú na poskytnutie materiálneho zabezpečenia vládnych výdavkov spojených s koronavírusom. A tieto štáty rovnako poslušne ako ich občania „stoja v rade“. Dokonca aj samotný americký prezident Donald Trump sa spolu so svojou administratívou dostal do rovnakej pasce. Keďže si požičal neuveriteľné prostriedky na sociálne zabezpečenie.

Výsledkom je, že dlh tvorí 30 % štátneho rozpočtu. Čo nemalo obdoby ani počas Druhej svetovej vojny.

 

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje kriminalizaci pochybovačů o vakcíně

Šéf britské protiteroristické policejní skupiny navrhuje, aby společnost umlčela ty, kteří pochybují o dobru narychlo vyvinuté proticovidové vakcíny z důvodu, že jde o "život ohrožující dezinformace". (Foto: Wikimedia) 

Asistent komisaře Met Neil Basu se ostře ptal, zda je „správné, aby společnost umožňovala“ sdílení „dezinformací, které by mohly stát životy lidí“.

Označuje pochybovače nálepkami extrémismu a radikalismu.

I když nešel tak daleko, aby požadoval přijetí zákona zakazujícího takové názory, jeho návrh na „národní debatu“ pravděpodobně povzbudí ministry, kteří již nad takovou legislativu přemítají.

Zdroj: zv.org, rt.com

 

MY MUSÍME NAKÚPIŤ TEN NAJDRAHŠÍ JEDOVATÝ ŠMEJD ZO ZÁPADU - MÁLO SME ZADĹŽENÝ VŠAK PÁN MATOVIČ.... MÁME MÁLO PROBLÉMOV....

Vakcína proti covidu-19 vyvinutá v Ústavu epidemiologického a mikrobiologického výzkumu Nikolaje Gamaleji

Cena vakcíny Sputnik V bude mnohem levnější než ta, kterou nabízejí americké společnosti, tvrdí vývojáři

© AP Photo / Alexander Zemlianichenko Jr
Svět
Ruská vakcína proti covidu-19, první na světě (142)

Cena jedné dávky ruské vakcíny proti koronaviru Sputnik V bude mnohem nižší než ta, kterou nabízejí americké farmaceutické společnosti Pfizer a Moderna. V neděli to oznámili vývojáři Sputniku V na oficiálním profilu ruské vakcíny na Twitteru.

„Přeloženo z farmaceutického jazyka: ohlášená cena jedné dávky společnosti Pfizer ve výši 19.50 dolarů a cena Moderny ve výši 25 až 37 dolarů ve skutečnosti znamená, že na člověka to vyjde na 39 dolarů a 50 až 74 dolarů. Každý člověk totiž potřebuje dvě dávky vakcín od Pfizeru, Sputniku V a Moderny. Cena Sputniku V bude mnohem nižší,“ stojí ve zprávě.

Mezitím mluvčí Ruského fondu přímých investic uvedl, že cena vakcíny Sputnik V, jejíž vývoj fond financoval, bude ohlášena příští týden.

Dne 11. srpna Rusko jako první země na světě zaregistrovalo vakcínu proti covidu-19 vyvinutou v Ústavu epidemiologického a mikrobiologického výzkumu Nikolaje Gamaleji ve spolupráci s Ruským fondem přímých investic a Ministerstvem obrany. Vakcína dostala název Sputnik V.


Že bude vakcina Sputnik nejlevnější je přece známo už od srpna 2020. Když bude první na světovém trhu, ostatní budou muset s cenou dolů a to bude bolet.
 
Adonis
Logické, ruský stejně drahý výrobek jako je kvalitní světová produkce by nikdo na světě nekupoval...navíc má rusák "výhodu" levné a nuzácké pracovní síly, tudíž velice nízkých nákladů... 😁
 
Piovarči
A práve toto vás na západe dorazí:-) LAcná Ruská pracovná sila tak ako západ dorazili lacná čínska sila:-)

Cena vakcíny naše politické vývojáře ale vůbec nezajímá. Naopak čím dražší tím lepší, alespoň je přece vidět jak si ceníme lidského života. Jak dokázala tahle vláda zdevastovat státní rozpočet a zatnout řádnou ránu do státního dluhu pochopíme všichni velmi brzy.
 
VB158
referendům a vakcínách nebo žádná vakcinace my nechceme od gejce a jeho ženy ten zlořád nám chce zničit genom -
 
Masunta junior, dle odborníku není potřeba vakcinovat nato stačí léky které už máme v usa potlačují doktory i kapacity aby to říkali lidem a co v čr to samé to je už divné asi se dohodli na zničení lidského genomu a pak nás očipovali jak píši někteří uživatelé netu.
 
 
Je rozdiel medzi vákcinami ,je uplne jednoduchý .Rusko je gigantické územie potrebuje zväčšit svoju populaciju ,pre svoju spravodlivú expanziu.zapad je preludneny dosiahol vrchol dekadencie rozvratu je ako bujnenie ako nador igor je jeho produktom ,tak akú vakcinu si vyberieš pre budúcnosť svojich deťi zlaknuti somar. Klopťe a bude vám otvorene.
 

 

BLIKÁ NÁM OPAŤ ČERVENÁ?


VYPUSTIL KRAKENA AJ DEP STATE?! ALEBO IDE IBA O POPLAŠNÚ SPRÁVU?

Zdravotná sestra o kovide: Dodnes šlo o lož, teraz asi spustili novú fázu!


Zdravotná sestra o kovide: Dodnes šlo o lož, teraz asi spustili novú fázu

Rusi študovali účinky milimetrových (5G) vĺn na zvieratách a ľuďoch už okolo roku 1979. Pracovníci, ktorí robili údržbu generátorov vysokofrekvenčného žiarenia, sa často sťažovali na bolesti hlavy, závrate a stratu pamäte.

Ďalšou vecou, ktorá bola u nich významne ovplyvnená, bola ich krv. Konkrétne dochádzalo k znižovaniu hladiny hemoglobínu a tendencii tvorby krvných zrazenín.

Dr. Thomas Cowan a kniha Mýtus nákazy

Vyššie uvedené tvrdenia pochádzajú od Dr. Thomasa Cowana z knihy The Contagion Myth: Why Viruses, including „Coronaviruses“ Are Not the Cause of Disease (Mýtus nákazy: Prečo vírusy, vrátane koronavírusov, nie sú príčinou ochorenia).

Na stránke Familydoctor.org sa ohľadne krvných zrazenín uvádza nasledovné:

„Niekedy sa vaša krv zhlukuje až príliš. Hovorí sa tomu hyperkoagulácia. Krvná zrazenina potom krvou cestuje telom do rôznych častí oorganizmu.

To je však veľmi nebezpečné. Krvné zrazeniny sa totiž môžu hromadiť alebo aj priamo vytvárať v dôležitých orgánoch, vrátane srdca a mozgu.

Výsledkom bývajú vážne zdravotné problémy, smrť nevynímajúc.“

List od zdravotnej sestry k aktuálnemu vývoju pandémie

Nedávno do redakcie Hal Turner Radio Show prišiel nasledovný email od jednej americkej zdravotnej sestry:

„Pracujem v prvej línii na jednotkách intenzívnej medicíny v jednej veľkej nemocnici na severovýchode USA.

Na začiatku, keď začala táto pandémia, som verila, že ide o zveličený hoax alebo nejakú biologickú zbraň, ktorá sa nakoniec neukázala tak nebezpečná, ako nám to chceli nahovoriť.

Moja nemocnica bola prázdna aj napriek správam v televízii o tom, ako nemocnice praskajú vo švíkoch v dôsledku nárastu pacientov s COVID-19.

Od začiatku som vedela, že celá vec nie je taká, ako nám hovoria, a že pacienti s bežnou chrípkou alebo zápalom pľúc sú pre nespoľahlivé PCR testy označovaní za kovidových.

U starých ľudí je zápal pľúc veľmi bežný a teraz sa títo pacienti začali označovať ako „covid“. To je fakt.

Dospela som k záveru, že nakoľko je volebný rok, tak sa snažia zničiť ekonomiku, zaviesť povinné vakcíny a všetky tie veci okolo Nového svetového poriadku. Určite sme ale nemali žiadnu skutočnú pandémiu.

To si aj stále myslím, no v posledných 2 týždňoch sa niečo zmenilo. Približne pred mesiacom nám výrazne obmedzili v nemocnici zdroje bez toho, aby nám to nejako vysvetlili.

Potom sme boli náhle zavalení novými covidovými pacientami vo veku 30 až 50 rokov. Títo ľudia sú extrémne chorí, no inak chorí ako sme boli dovtedy zvyknutí u pacientov s údajným COVID-19.

Všetci títo mladí pacienti majú množstvo krvných zrazenín, ktoré ich zabíjajú.

Spustili snáď ďalšiu fázu pandémie? Alebo je to len silná chrípka, ktorú nazývajú kovidom, prípadne niečo úplne iné? Deje sa niečo veľmi, veľmi zvláštne.

Zdroje a materiál v nemocnici sa niekam stratili ešte predtým, než nás zasiahla táto nová vlna pacientov. Nemocnice v našej oblasti sú na kolenách a zdroje miznú. Málo postelí, málo prístrojov, málo personálu.

Počty zdravotníckeho personálu, vrátane lekárov sa znižujú. Ak chcem podať pacientovi nejaké intravenózne lieky, ktoré potrebuje, musím o ne doslova bojovať. Vyzerá to, akoby sa rozpočet na zásoby liekov a zdravotníckeho materiálu vyčerpal.

Okrem toho, naši bežní pacienti s pľúcnymi, srdcovými či obličkovými ochoreniami sú stále viac a viac chorí, pretože ambulantná starostlivosť rovnako kolabuje.

Neviem presne, čo sa deje, no za svojich 20 rokov praxe nemám z toho dobrý pocit. Vedenie nemocnice nie je k lekárom a sestrám úprimné a odmieta nám odpovedať na naše otázky.“

Záver

Ide o situáciu zo zahraničia, ale, ako sme sa počas tejto pandémie naučili, mnohé veci sa otestujú v jednej krajine a potom sa rozšíria do druhej.

Bolo to tak s PCR testami či s pochybným označovaním úmrtí na COVID-19, ktoré sa na jar diali v USA a Veľkej Británii (autonehoda ako obeť „covid“). Teraz sa zľahčené kritéria pre označovanie úmrtí na COVID-19 idú zavádzať aj u nás. Vraj preto, lebo nebudú stíhať pitvať každého.

Na druhej strane, my sme si odskúšali plošné testovanie, ktoré idú teraz zavádzať iné krajiny ako Rakúsko, Veľká Británia či Taliansko (hoc dobrovoľné).

Je možné, že pre umelé nafúknutie druhej vlny začína svetová kabala v pozadí tejto pandémie siahať k novým metódam zvyšovania úmrtí, keďže smrtnosť údajného vírusu SARS-CoV-2 sa medzičasom ukázala oveľa menšia ako na začiatku?

Je za zvyšujúcimi sa úmrtiami na krvné zrazeniny (označovanými ako úmrtia na „covid“) masové celosvetové spúšťanie 5G sietí?

To nateraz nevieme potvrdiť ani vyvrátiť, avšak v tejto dobe je potrebné sa mať obzvlášť na pozore. Situáciu budeme aj naďalej sledovať a prinášať vám najnovší vývin udalostí.

Zdroje: halturnerradioshow.com,davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Prečítala som článok – nemám slov.
Vypočula som viac videí od David Icke – on spomína, že od 5 G sa bunka dusí, krv nie je okysličená, pľúca sa dusia a potom sa to nazve „Covid“.
Ale to je hrozné, že už neošetrujú chorých ľudí v USA. Ale niečo podobné je aj u nás čo počúvam od dôchodcov – volajú lekárovi, ten im dá veľmi dlhý termín – lebo Covid, keď navštívia lekára bez telefonátu, neprijme ich hoci nemá nikoho v čakárni – nerozumiem tomuto systému. Ale je to asi už riadená depopulácia nás dôchodcov. Veď aj očkovanie proti Covidu sa má začať od dôchodcov so slovami „záleží nám na Vás“, zaručená jednosmerná letenka do nebíčka. To bude úspora dôchodkov.
Aj tu v Bratislave, kde bývam je vraj pustené 5 G a ako viem nevieme sa proti tomu my „ovečky“ brániť. A ešte sú naivní ľudia čo si myslia, že budeme mať rýchlejší internet.
Lenže aj nevedomosť je obrovská a už sa aj bojíme prehovoriť lebo dostaneme nálepku konšpirátor, hoax, nie si pozitívna…

ametyst

čo je to rýchlejší internet?? ..mne ten film nejde rýchlejšie

zirkon+

bude to rýchlejší , ale prechod do druhej dimenzie

Jjj

Áno je to hrozne, ale ved je petícia proti 5G co to zahodili?? Oni nechcú asi platiť chudákom zdravotné a starším dôchodky tak to takto riešia…. Sú smrteľne chorý za peniazmi a u nás ešte aj jeden z nich je psychopatovič.! Musíme ist proti tomu! Pre začiatok formou protestou a odmietanim ich pofidernych plánov…

Dalila

A nedá sa nejak umensit vplyv 5g na telo aj ináč? Len sa pýtam. Najlepšie je nebyť v tej oblasti, ale ak to dajú na celé sk, tak všetci pomrieme?

Maroš

5G nebude „až taký problém“ – problém budú IMS – inteligentné meracie systémy závislé na 5G – a to bude mať každý v dome či paneláku – SMART digitálne merače elektriny, plynu, vody. Tieto merače vyžarujú do 6 m nebezpečné EMG žiarenie – celkom určite ovplyvňuje kardiovaskulárny systém na úrovni pľúc a srdca, toto žiarenie je modulovateľné a plánované je tak, aby sa ním dal ovplyvniť biorezonančný RFID čip. Toto zariadenie má aktívne sťahovať data od všetkých zdrojov dát – teda z PC a mobilov do vzdialenosti 75 metrov – teda tvoj IMS bude sťahovať data od susedov a susedov od teba. Toto treba bezpodmienečne v dome – byte odtieniť a jediný spôsob sú hliníkové siete, fólie! Jedine hliník toto žiarenie absorbuje – meď a železo-oceľ naopak žiarenie znásobuje! Treba zrušiť WiFi a v PC tzv. WiFi manažéra. Pri štartovaní PC treba stlačiť F2 a prejsť do nastavenia PC na úrovni DOS. Tam je ponuka SMART nastavenia – takže SMART NENASTAVENÉ! PC funguje úplne normálne, akurát vám sviňa procesor neumožňuje vynášanie.

Definitiva

Médiá stále hovoria o budúcom zhoršovaní korona pandémie, vedec, epidemiológ… ich mená ani nečítam. Tieto predpovede korona katastrofy sú presnejšie ako predpoveď počasia. Šialenstvo bez konca.

Ak ide o dýchacie problémy, dušnosť, zrážanie krvi a chýbajú príznaky zápalu, tak možno na 100% povedať, že sa jedná o následky EM, 5G a nie o infekciu.

EM žiarenie, vojenské využitie:
https://diskuter.wordpress.com/category/mind-control/

Jediný, čo poteší, je Bačinský blog HS, je sprostý, ale zásadne na sprostých ľudí. A na každého tupca treba taký nástroj, ktorý bude účinný, inak sme žili zbytočne.
https://blog.hlavnespravy.sk/24523/matovicovu-stolicu-bolo-citit-az-k-prezidentskemu-palacu/

Jean

Dnešný článok z môjho obľúbeného webu:
https://www.naturalnews.com/2020-11-18-why-pfizer-coronavirus-vaccine-requires-storage-at-70c.html#
Prekladám názov:
Šokujúci dôvod prečo vakcína od Pfizeru požaduje uskladňovanie pri mínus 70 stupňov Celzia…pretože obsahuje experimentálne nanotechnologické komponenty, ktoré ešte nikdy predtým neboli použité vo vakcínach.

vanity

Milá Jean, ďakujem za link – hrozné, hrozné, hrozné…
Mám vyštudovanú farmáciu, (práve preto riešim otázky zdravia/choroby inak), pracovala som v distribúcii liekov a len by ma zaujímalo, ako zabezpečia logistiku vakcín pri tých -70C???
Ovšem táto veta ma ozaj prebrala, citujem:
„If you want to survive all this, resist the coronavirus vaccine at all costs.“
Tak ozaj, ako tomu odoláme?

Jean

Milá pani Vanity, ja neskoro zobudená, som prečítala 5 kníh o podvode vo farmácii. Tiež som pojedla tony liekov, len teraz na starobu som dosiahla, že som na nula liekov. Všetko sa snažím riešiť prírodnou cestou. A som obeť očkovania, preto som tak veľmi citlivá na tému očkovanie proti Covidu a viem anglicky.

Jean

Ďalší dnešný článok:
https://www.naturalnews.com/2020-11-19-portugal-rules-pcr-tests-unreliable-unlawful-covid19.html
Prekladám názov:
VEDA ZLYHALA: Portugalský súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé, ide o protizákonnú „evidenciu“ údajných Covid-19 infekcii.

Jean

Dnešný článok MUDr. Mercolu aj s dvoma videami rozoberá aký podvod sú antigénové a PCR testy.
https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/19/covid-testing-fraud-fuels-casedemic.aspx

 

Maroš

Ad „Rusi študovali účinky milimetrových (5G) vĺn na zvieratách a ľuďoch už okolo roku 1979. Pracovníci, ktorí robili údržbu generátorov vysokofrekvenčného žiarenia, sa často sťažovali na bolesti hlavy, závrate a stratu pamäte.“ = zariadenie Duga – Ďateľ /1976/ – podľa ktorého vďaka sovietskym vedcom – vlastizradcom – USA postavili HAARP. Existencia Duga v lokalite Černobyť 2 bol dôvod na útok HAARPom na černobyľskú elektráreň – 20 sekúnf pred. Detto – útok na jadrovú elektráreň Fukušima, keďže Japonci nepristúpili na nejakú dohodu s Deep State /Fulford/.

A je to tu! A keďže prebehol celoplošný zber DNA dát od Slovákov – čaká nás DNA rekombinačná vakcína „šité na mieru“! Za toto bude vyhladených niekoľko celých rodov do posledného kolena! Nech sa tak stane! Amen!

„VIDEO: Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca
18.11.2020 | 21:51
V tomto videu uvidíme obrázek z balení vakcína na COVID-19 a zjistíme, jakým způsobem byla vyráběna a co nejspíše obsahuje. “
„Chci, abyste se zaměřili na tohle. Tohle je vakcína na COVID-19. Claire vám to zvětší. Toto číslo, které tu vidíme, je ChAdOx1-S. COVID-19 vakcína. Můžeme jít na další.. Malý moment. Pak si otevřete researchsquare.com. Je to velmi důležíté. Tato videa děláme, abyste si udělali svůj vlastním průzkum. Nespoléhejte na nás, udělejte si to sami. Takže si vyhledejme tento ChAdOx1 nCoV-19. Než se na to podíváme, podívejme se tady… co je rekombinantní? Co to znamená? Ptám se Anua a on říká, že neví.

Musíte si vygooglovat všechna jednotlivá slova. Nevynechávejte nic, jen protože vědeckému textu nerozumíte. Vyhledejme si tento výraz na Wikipedii a hned to vidíte. Molekuly rekombinantní DNA (rDNA) jsou molekuly DNA, vytvořené laboratorními metodami genetické rekombinace jako je molekulární klonování, které spojují genetický materiál z více zdrojů a vytvářejí sekvence, které by se jinak v genomu nenacházely. Najděte si to sami, jde mi o to, že je to opět přímo před vaším obličejem. Že tohle je v této vakcíně. Můžou nás nazývat blázny a hroznými výrazy. Ale tato věc je přímo před vámi. Ale vraťme se. To, co po vás chci, je udělat si vlastní průzkum. Tady jsme začali, zpět k tomuto číslu. Toto je balení této vakcíny od firmy AstraZeneca, A jak píšou tady, znovu využíváme přímé RNA sekvencování k analýze exprese transkriptu z genomu ChAd0x1 v lidské buněčné linii MRC-5.

Řeknete si, že to vynecháte. Je to trošku komplikované, musí to být něco vědeckého. Ne. Vyhledejte si to. A co pak najdeme, až si to vyhledáme? MRC-5 je produktem výzkumu plicní tkáně 14 týdenního potraceného mužského europoidního plodu. Tu to máte, lidičky. Tato vakcína proti covidu-19, o které všichni hovoří, že spasí svět, má v sobě spoustu svinstva. Ale jednu věc, kterou to má určitě, je plicní tkáň 14 týdenního potraceného europoidního mužského plodu. Který býl replikován znovu a znovu po velmi dlouhou dobu. Takže tohle pošlete každé život milující osobě. Zapomeňte na věc vakcíny. Jsou všichni ok s tím, že se tohle bude do nich píchat nebo do jejich dětí? Je to naprosto nechutné. Takže to sdílejte. Ale ještě vám ukážu jednu věc. Tohle je to, co chtějí. Dám to na sociální síť, můžete si to vyhledat.

Regulační úřad pro léky a zdravotníctví (MHRA) urgentně hledá software na bázi umělé inteligence, který by zpracovával očekávané vysoké množství nežádoucích účinků vakcíny proti Covid-19.“
https://www.infovojna.sk/article/video-baleni-vakciny-na-covid-19-od-firmy-astrazeneca

MUDr. Anka

??? Už chápem, prečo v bratislavskej ružinovskej nemocnici náhle stúpli počty covidu. Spúšťajú v Blave 5G? Ale možno sa aj mýlim. Dúfam aspoň. Babky bylinkárky- hor sa do boja. Kupujte knihy o liečivých bylinkách a aj ich pestujte. Nebojte sa prezývky- bylinkárka je bosorka. Tak to volajú dementi alebo blázni. Aj my ostatní- pestujme hoci aj v kvetináčoch liečivé byliny. Varujem- ALOE zvyšuje zrážanlivosť krvi.

puhdys

Žiaľ, všetko je koordinované podľa info článkov zo zahraničia, i CZ-SK alternatívnch stránok – takže aj 5G v BA je už spustené na tieto oblasti, ďalšie budú čoskoro nasledovať:
https://t.aimg.sk/magaziny/B8Z-8y5hQpzB8JJwrIph0g.png?t=&h=uMssWuu7tKnbX67EC4mJUg&e=2145916800&v=2
https://zive.aktuality.sk/clanok/149010/O2-5G-siet-start-pokrytie-rychlosti/

Jean

Milá MUDr. Anka, presne tak. V Bratislave v Ružinove pustili 5 G, čítala som aj ktorý deň (zabudla som). Viem, že pred týždňom tam bolo pľúcne odd. plné – ja dodávam, že hlavne z 5 G. Veď aj vo Wuhan v Číne, v Bergamone v Taliansku Covid vypukol po spustení 5 G. Potom tam vraj znížili frekvencie.

MUDr. Anka Košičanka

P.S. Aj živočíšne tuky /napr. slanina/ zvyšujú tvorbu krvných zrazenín, Prejdite na olivový olej a podobné. Tie rozpúšťajú krvné zrazeniny. Viac ovocia- tiež trochu znižuje trombogenézu. A začnite opätovne s chovom pijavíc.

Jean

Prekopírovala som:
Naď, minister obrany nasadí 8 tisíc vojakov na ďalšie kolo testovania.
A ja sa pýtam:
Koľko tisíc vojakov nasadí pán Naď na budúci rok pri dobrovoľno-povinnej depopulačnej vakcíne?
Ale on si ju pichnúť istotne nedá, ako ani nemusel byť v karanténe – bude mať výnimku.

Jean

https://domobranamyslov.blogspot.com/

Jednoduchá

Ďakujem za výborné príspevky od p.Jean, p.Definitívu, p.Maroša, p.Emily a ďalších….no najviac ,,ako perlička či zl.klinec programu sa ukázal“ infektológ Jarčuška, podľa kt.má byť ,,neovakcinovaný“ človek ,,prepustený“ či doslova vyhodený z práce! no to je ABSURDNÉ ZMÝŠĽANIE !!! ……. no a to, že nám narastá ,,počet pacient.s inými prejavmi, tak to sa ,,môžeme poďakovať“ modernej 5G !……… ide to presne podľa vraj ,,konšpir.teórie“, stále si to nie všetci uvedomujú ! No napriek tejto nelichot.situácii stále verím, že to bude inak, že sa SPAMATÁME a bude to lepšie ……..
Želám pekný večer všet.skut.bádajúcim …………………….

Briti sa pripravujú na vlnu úmrtí z vakcín, označia ich za úmrtia na COVID-19

Briti sa pripravujú na vlnu úmrtí z vakcín, označia ich za úmrtia na COVID-19

(Natural News) Vedľajšie účinky mRNA vakcín proti koronavírusu sú natoľko rozšírené, že vláda Veľkej Británie v súčasnosti otvorene očakáva masívnu vlnu hlásení poškodenia zdravia, vrátane úmrtí.

Ako reakciu na tieto očakávania Britská vláda v súčasnosti vyhlásila tender na dodávku systému umelej inteligencie, ktorý bude nával hlásení vedľajších účinkov očkovania spracovávať. Dokonca, spomínané vedľajšie účinky vláda nazvala ako „priame ohrozenie života pacientov“.

Tender na systém spracovania negatívnych následkov po očkovaní

Vláda vo svojej verejnej výzve na tender uvádza nasledovné:

„MHRA (Agentúra pre medicínu a zdravotnícke produkty) súrne potrebuje systém využívajúci umelú inteligenciu na spracovanie očakávaného veľkého objemu hlásení negatívnych vedľajších účinkov po podaní vakcíny na COVID-19.“

Inými slovami, oni už teraz vedia, že tieto narýchlo zbúchané vakcíny poškodia zdravie či dokonca usmrtia obrovské množstvo ľudí.

David Knight vo svojej televíznej šou hovoril s jedným britským whistleblowerom (prezrádzačom tajných informácií). Ten vyzradil, že prídavné látky vo vakcínach proti koronavírusu majú až 97% mieru vyvolania sterility u zaočkovaných žien.

Toto sa totiž stane, keď svoj telesný bunkový mechanizmus na výrobu bielkovín zveríte do rúk diabolským korporáciám, ktoré sú zapojené do globálnej depopulačnej agendy.

Video s uvedenou reláciou (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

https://www.badatel.net/briti-sa-pripravuju-na-vlnu-umrti-z-vakcin-oznacia-ich-za-umrtia-na-covid-19/

Úmrtia spôsobené vakcínou budú označené za úmrtia na COVID-19

Najdôležitejšie na celej tejto šialenosti, keď začnú ľudia umierať na následky podania vakcíny, je to, že medicínsky establišment ich označí nie za obeť očkovania, ale za obeť koronavírusu!

Prečo? No preto, aby naďalej umelo zvyšovali štatistiku úmrtí a mohli tak tvrdiť, že pandémia sa zhoršuje, a preto sa viac ľudí musí dať zaočkovať.

Inými slovami, mediálnou hystériou a presadením povinného očkovania na COVID-19 roztočia vražednú špirálu. Čím viac sa ľudia budú očkovať, tým bude viac úmrtí, tým viac sa budú musieť očkovať. Pôjde o slučku smrti, z ktorej nebude úniku.

Nakoniec samotné vakcíny pravdepodobne zabijú viac ľudí ako koronavírus.

V tú dobu dosiahneme stav autoritárskej medicínskej nočnej mory, o akej sa nesnívalo ani Georgovi Orwellovi, v ktorej „liek“ bude udržiavať pandémiu v perpetuálnom, nikdy sa nekončiacom móde.

Zároveň sa bude táto falošná pandémia zneužívať k stále väčšiemu zotročovaniu a potlačovaniu ľudských i občianskych práv. No a tí ľudia, ktorí to všetko nejakým zázrakom prežijú, budú uväznení doma v karanténach.

Toto sa totiž stane, keď dáte voľnú ruku farmaceutickým firmám a tieňovej svetovláde pošliapavať ľudskú slobodu a možnosť pracovať na globálnej genocíde proti ľudskej rase.

Bill Gates teraz bezpochyby bujaro oslavuje, hoci k masovým úmrtiam zatiaľ nedošlo.

Ako to celé prežiť

Ak toto všetko chcete prežiť, za každú cenu vzdorujte vakcíne proti koronavírusu.

Bráňte sa proti očkovaciemu násiliu všetkými dostupnými prostriedkami sebaobrany, ktoré máte k dispozícii. Inak vás zabijú, prinajlepšom zmrzačia.

Mimochodom, vakcína od firmy AstraZeneca je vyrobená za pomoci buniek T-REx 293, čo sú obličkové bunky ľudského plodu.

Ak do seba necháte túto vakcínu pichnúť, nielenže vám poškodí zdravie, pôjde tiež doslova o kanibalizmus. Vy sa tak stanete podporovateľom priemyslu, ktorý obchoduje s časťami ľudských tiel.

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Slovensko

Jak píše portál Pravda, v centru sociálních služeb Ametyst v obci Tovarné celoplošné testování nezachytilo 113 klientů a 45 zaměstnanců, kteří byli infikováni covidem-19. Antigenní testy přitom ukazovaly negativní výsledek v obou kolech testování. Strana Směr-SD odmítá uznat účinnost plošného testování a požaduje po vládě, aby přestalo být povinné.

Zřizovatelem centra Ametyst je prešovská župa. Regionální úřad veřejného zdravotnictví po výsledcích víkendového PCR testování centrum uzavřel. Centrum sociálních služeb Ametyst je tak nyní v karanténě, uvedla mluvčí Prešovského samosprávného kraje Daša Jeleňová.

„Zařízení je v karanténě. Zdravotní stav klientů je pod stálou kontrolu. Vykazují různé příznaky onemocnění, jako je zvýšená tělesná teplota, slabost, nechutenství či dušnost. Zařízení zaznamenalo pět úmrtí klientů s přidruženými zdravotními komplikacemi, jedna klientka byla negativní, zbylí čtyři byli pozitivní. Aktuálně jsou hospitalizováni v nemocnici další tři,“ shrnula aktuální situaci Jeleňová.
Podle jejích slov župa Tovarné zaznamenala problémy i v dalších dvou zařízeních sociálních služeb ve své působnosti. Od středy je v karanténě DSS Stropkov, kde hlásí 41 pozitivních klientů a 3 zaměstnance, v centru Vita Vitalis v Prešově čekají na výsledky PCR testování.

V Ametystu první náznaky nákazy zachytili u většiny lidí v polovině týdne po druhém testování, načež jim 14. listopadu byli udělány i PCR testy. V celoplošném testování antigenními testy byly podle regionální hygienistky ve Vranově nad Topľou Ludmily Rosiarové zachyceny jen dva nebo tři případy pozitivně testovaných.

„Okamžitě šli do karantény. Plošné testování však nedopadlo špatně, jen se tehdy ještě nepodařilo zaznamenat pozitivního člověka. Za týden se pak dovedlo nakazit mnoho lidí. Když byli testováni, ještě nemusela být nemoc zachycena,“ míní Rosiarová.

V obci Tovarné v prvním kole celoplošného testování bylo ze 730 testovaných antigenními testy pouze sedm pozitivních, přičemž ve druhém kole bylo ze 755 občanů pozitivních celkem šest.

Směr-SD se obrátí na Ústavní soud SR

Předseda strany Směr-SD Robert Fico na včerejší tiskové konferenci prohlásil, že jeho strana odmítá povinné testování obyvatelstva a považuje ho zbytečné utrácení peněz.

Avizoval tak, že pokud dané protiepidemiologické opatření zůstane v platnosti a nebude dobrovolné, jeho strana se obrátí na Ústavní soud.

„Pokud se Igor Matovič rozhodne vyhlásit celoplošné testování a bude vydírat lidi, že pokud nebudou mít modré papírky, tak nebudou moci jít do práce či do obchodu, okamžitě podáme návrh na Ústavní soud SR, aby rozhodl předběžným opatřením, zda testování může za těchto podmínek proběhnout,“ prohlásil Fico.

Omezení se tak podle něj má vztahovat jen na lidí, kteří jsou infikováni, nemocní, nebo na tu kategorie lidí, kteří jsou potřební při boji s pandemií.

„Testování zdravých lidí, kteří nemají příznaky, může být jen na bázi dobrovolnosti. Nelze jej podmiňovat plněním nějakých povinností,“ dodal.

Během konference Fico mimo jiné poznamenal, že za poslední dny absolvoval setkání se starosty, kteří se aktivně účastnili testování. A ti mu řekli o své dosavadní zkušenosti s realizací opatření.

„Jako na běžícím pásu se objevují informace, že stát byl nepřipravený. Kdyby to nevzali do vlastních rukou primátoři a starostové, celé testování by bylo nemožné,“ poznamenal s tím, že náhrady pro města a obce v souvislosti s testováním měly být vyřešeny už dávno, ne až poté, kdy samosprávy křičí, že to stát nezvládl.

Předseda Směru-SD odmítl tvrzení novinářů o tom, že dával starostům a primátorům pokyny za účelem bojkotování plošného testování. „Žádné pokyny dávat nemohu,“ řekl.

Fico se také dotkl referenda o předčasných parlamentních volbách. Uvedl totiž, že pro jeho iniciování má v tuto chvíli Směr-SD z 30 podpisů poslanců k dispozici 26.

„Budeme se ucházet o podporu hlasů z politické strany Petra Pellegriniho a od nezávislých poslanců Taraby, Podmanického a kuffovců,“ prozradil.

Referendum se podle Fica dá vyvolat dvěma způsoby. Buď shromážděním 350 podpisů prostřednictvím petice, nebo přijetím usnesení v Národní Radě SR. „My tento krok uděláme legitimně a správně, a podáme návrh do Národní rady SR, aby se o něm jednalo příští týden na schůzi,“ konstatoval.

zase se někdo napakoval a nic netestoval jen vykázal činnost tak jako u nás přesný součet nepřesných čísel a udržování občanů v nejistotě a bázni aby byli lépe ovladatelní a na pozadí dělají prasečiny protože přes Covid se tomu nevěnuje tolik pozornosti a projde jim všechno a my se potom divíme je to účelově prezentováno nám ovcím
 
Spytihněv2

Igor Matovič prohlásil, že by na Slovensku mělo proběhnout další plošné testování, a to již před Vánoci. Podle něj toto opatření prokázalo svou účinnost a je si také jistý tím, že to pomůže zabránit přetížení nemocnic. Uvedl rovněž, že pokud se lidé nebudou chtít testování zúčastnit, pak může být posouzena možnost zavedení lockdownu v prosinci. „Pokud chceme zastavit nárůst epidemie, tak musíme opět projevit odvahu a provést plošné testování,“ prohlásil slovenský politik. Dále Matovič podotkl, že plošné testování by mělo proběhnout stejným způsobem, jako tomu bylo před tím. To znamená, že nejdříve se bude testovat ve všech regionech a další kola testování by probíhala jenom v těch oblastech, kde bude epidemiologická situace nejméně příznivá. Následně slovenský premiér nevyloučil ani tvrdší opatření, a to v případě, že obyvatelé nebudou ochotní se dobrovolně zúčastnit plošného testování. Pokud se tak stane, pak chce předseda vlády uvažovat o zavedení lockdownu v zemi, a to již v prosinci. Podle Matoviče by toto rozhodnutí bylo nejhorším krokem pro slovenskou ekonomiku.
https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020111912820277-matovic-oznamil-termin-dalsiho-plosneho-testovani-pokud-to-lide-nebudou-chtit-prijde-nejhorsi/

kam se hrabali fašisti! Oni chtějí postavit taky lidi proti sobě postavit, ty co potřebují pracovat proti těm druhým.

Kalislav Mirousek

To je přece totální blbost, aby nějaké testování zabránilo růstu epidemie! Naopak, ty fronty, to je epidemiologické riziko! Sami vidíte, že ten blázen se tímto naprosto zdiskreditoval a tady je ve hře neco úplně jiného! Je to zaprodanec ďábla, iluminatů a čert ví, čeho ještě! Jak může testování zabránit přetížení nemocnic a nárůstu nakažených? Právě naopak! Vemte rozum do hrsti! Toto je jasná zpráva, že Vám Vánoce znemožní! Židli nenávidí Vánoce, jako Ježíše Krista, kterého nechali ukřižovat! Ano, byli to oni, kdo ho vybrali mezi zlodějem a Ježíšem, Pilát Pontský, si nad tim umyl ruce! Takže něco zlého se tu děje! Už tady ty kraviny s testama alias záchranou nepište! My, tady vime, jak to je!

Šílenství „udržitelnosti“ směrem k Globálnímu kapitalismu natřenému zeleně

Autor: Peter Koenig, 1. října 2020

„Konec války viděli jen mrtví“ – Platón

Tato moudrost dnes platí stejně jako před 2 500 lety. Války pokračují dál a dál. Jsou to přesně protiklady udržitelnosti. I když mohou být jedinou „udržitelností“, kterou moderní lidstvo zná. Nekonečné ničení, zabíjení, nehanebné vykořisťování Matky Země a jejích vnímajících bytostí, včetně lidí.

Ano, jsme „dobř““ k „udržitelnému“ ničení naší planety a všech jejích živých bytostí, válkami, konflikty a nestydatým vykořisťováním Matky Země a lidí, kteří tuto zemi pokojně obývali tisíce let.

Vše pro chamtivost a další chamtivost. Chamtivost a ničení jsou určitě „neudržitelné“ rysy naší západní „civilizace“. Nebojte se, ve velkém schématu věcí Matka Země přežije. Očistí se tím, že se otřese a zbaví torpédoborců, ničitelů – lidstva. Přežijí pouze odvážní. Domorodí obyvatelé, kteří se zdrželi naprostého konzumu, místo toho uctívali Matku Zemi a děkovali jejím každodenním darům. Na naší planetě nezbývá mnoho takových společností.

Mezitím lžeme o udržitelnosti, ve které žijeme. Lžeme sami sobě a široké veřejnosti kolem nás. Domníváme se, že udržitelnost je naší příčinou a termín používáme svobodně a neustále. Většina z nás ani neví, co to má znamenat. „Udržitelnost“ a „udržitelné“ cokoli a všechno se staly slogany, nebo slovy domácnosti.

Takové hlášky, které se opakují stále dokola, jsou vytvořeny pro propagaci nápadů a pro ohýbání myslí lidí, aby věřili v něco, co není.

Předstíráme a říkáme, že pracujeme „udržitelně“, vyvíjíme téměř cokoli, čeho se dotkneme – „udržitelně“ a projektujeme budoucnost „nejudržitelnějším“ způsobem. To je to, co jsme vyrobili. Věřit těm, kdo vytvořili tento nejchytřejší, ale nepravdivý výraz. Je to 101 psycho-továrna.

Jak Voltaire opravdu ostře řekl: „Ti, kteří vás mohou přimět věřit absurditám, mohou vás přinutit páchat zvěrstva„.

Udržitelnost. Co to znamená?

Má to asi tolik interpretací, kolik lidí používá tento výraz, totiž žádný konkrétní. To zní dobře. Protože se to stalo – no, slovem pro domácnost, od té doby, co Světová banka v 90. letech vynalezla, nebo spíše odklonila termín „udržitelný rozvoj„, v souvislosti nejprve s globálním oteplováním, poté se změnou klimatu a nyní zpět pro obojí.

Byly doby, ve Světové bance a možná i v jiných institucích, kdy každá stránka téměř každé zprávy musela obsahovat alespoň jednou slovo „udržitelný“ nebo „udržitelnost„. Ano, to bylo tehdy šíření šílenství a dnes to následuje v globálním měřítku, sofistikovaněji – korporační svět, megaznečišťovatelé z toho dělají svá slova – naše podnikání je udržitelné a my s našimi produkty podporujeme udržitelnost – celosvětově.

Ve skutečnosti udržitelný, udržitelný růst, udržitelný rozvoj, udržitelný to a udržitelný ono – původně vytvořila „Konference OSN o životním prostředí a rozvoji“ (UNCED), známá také jako summit „Země v Riu de Janeiro“, konaný v Riu de Janeiro ve dnech 3. až 14. června 1992.

Summit byl úzce spojen s následným úsilím o globální oteplování a změnu klimatu. Vyzařovala projekce vzestupu hladiny moře, mizejících měst a pevninských pásem, jako je Florida a New York, i částí Kalifornie a mnoha pobřežních oblastí a měst v Africe a Asii. Ukázalo to nekonečné katastrofy, sucha, povodně a hladomor, pokud my lidstvo nebudeme jednat. Tento první ze série summitů OSN o životním prostředí / klimatu je také úzce spojen s Agendami OSN 2021 a 2030. Agenda OSN 2030 zahrnuje nebo používá jako hlavní nástroj „17 cílů udržitelného rozvoje (SDG)“.

Na speciální konferenci OSN v roce 2016, Bill Gates byl schopen zavést do 16 SDG „podporu mírové společností podporujících začlenění udržitelného rozvoje, zajistit přístup ke spravedlnosti pro všechny a vybudovat efektivní, spolehlivé a inkluzivní instituce na všech úrovních„, devět z 12 dílčích cílů – „Do roku 2030 poskytnout právní identitu všem, včetně registrace narození„. To je přesně to, co Bill Gates potřebuje k zavedení digitálních identifikačních údajů, s největší pravděpodobností injekčně podávaných pomocí vakcín, počínaje dětmi z rozvojových zemí tj. chudí a bezbranní jsou znovu a znovu využíváni jako morčata.

Nebudou vědět, co se s nimi stane. První pokusy již probíhají v jedné, nebo několika venkovských školách v Bangladéši.

Těchto 17 cílů udržitelného rozvoje vede k zelené agendě, nebo jak ji nazývají někteří prominentní „levicoví“ američtí demokratičtí a političtí představitelé, New Green Deal. Není to nic jiného než kapitalismus namalovaný na zeleno, za obrovskou cenu pro lidstvo a pro zdroje světa. Ale prodává se pod značkou vytváření udržitelnějšího světa.

Nevadí enormní množství uhlovodíků, samotný klíčový znečišťovatel, které budou zapotřebí k přeměně naší „černé“ ekonomiky na zelenou ekonomiku. Jednoduše proto, že jsme nevyvinuli efektivní a efektivnější alternativní zdroje energie. Hlavními důvody jsou obrovské a politicky silné uhlovodíkové lobby.

Energetické náklady, (uhlovodíková energie z ropy a uhlí), na výrobu solárních panelů a větrných mlýnů jsou ohromující. Dnešní elektromobily, Tesla a Co., jsou tedy stále poháněny elektřinou vyrobenou z uhlovodíků, plus jejich baterie vyrobené z lithia ničí nedotčené krajiny, jako obrovské přírodní solné pláně v Bolívii, Argentině, Číně a jinde. Využití těchto zdrojů energie je všechno, jen ne „udržitelné“.

Podle studie Evropské asociace pro bateriová elektrická vozidla, kterou zadala Evropská komise (EK), Energetická účinnost Well to Tank (od primárního zdroje energie po elektrickou zástrčku), s přihlédnutím k energii spotřebované výrobou a distribucí elektřiny, se odhaduje na přibližně 37%.

Viz. Viz také film Michaela Moora „Planeta lidí“ – české titulky. (Poznámka překladatele: Je to dosti dlouhý film, ale doporučuji najít si chvílí času a podívat se. Autor, v mládí obrovský fanda a propagátor „zelené energie“, se rozhodl navštívit řadu míst v USA s výrobou zelené energie a to co uviděl a zaznamenal, naprosto změnilo jeho názory. Budete asi také překvapeni.).

planeta-lidiKlik na obrázek, otevře se nová stránka.

Vodíková energie je propagována jako všelék budoucích energetických zdrojů. Ale je to opravdu tak? Uhlovodíky nebo fosilní paliva dnes tvoří 80% veškeré celosvětově spotřebované energie. Jedná se o neobnovitelnou a vysoce znečišťující energii. Ale i dnes je výroba vodíku stále většinou závislá na fosilních palivech, podobně jako elektřina.

Dokud máme čistě ziskové uhlovodíkové lobby, které vládám kolektivně brání investovat do výzkumu alternativní energie, jako je solární energie 2. generace, odvozená z fotosyntézy (co dělají rostliny), výroba vodíku využívá více fosilních paliv než přímý plyn nebo paliva odvozená od ropy. Proto vodík, jako zdroj energie například u motorových vozidel, má možná až o 40% – 50% menší účinnost, než přímý elektromobil. Zátěž životního prostředí může být podstatně vyšší. Díky dnešní technologii to tedy není udržitelné.

Aby posílili svou víru v jejich slogan „udržitelnosti“, postavili na „dvorek“ svých pozemních a krajinu ničících uhelných dolů nějaké větrné mlýny, nebo solární články. Budou natáčeny pro propagandistické účely, spolu s jejich „udržitelnými“ hláškami.

Světové ekonomické fórum (WEF) a MMF se plně zavázaly k myšlence nové zelené dohody. Pro ně to není neomezený neoliberální kapitalismus – a z něj pramenící extrémní konzumismus – příčinou globálního ekologického a společenského rozkladu, ale použití znečišťujících energií, jako jsou uhlovodíky. Zdá se, že naprosto ignorují obrovské potřebu využití fosilních paliv k přeměně na ekonomiku poháněnou zelenou energií. Nebo to opravdu nevědí? Kapitalismus je v pořádku, jen ho musíme namalovat zeleně (viz ZDE a ZDE).

Pojďme se podívat na to, co jiného je „udržitelné“, nebo ne.

Používání vody a privatizace. Coca Cola nám říká, že jejich návykové a potenciálně cukrovku způsobující nealkoholické nápoje jsou vyráběny „udržitelně“. Prosazují udržitelnost, jako svoji podporu prodeje po celém světě. „Naše podnikání je udržitelné od A do Z. Coca Cola sleduje obchodní kulturu udržitelnosti.

Používají enormní množství nedotčené čisté pitné vody a Nestlé také dále propaguje své obchodní odvětví číslo jedna, balenou vodu. Nestlé předběhla Coca Colu jako světovou jedničku v balené vodě. Obě využívají především podzemní zdroje pitné vody, nejméně nákladné a často bohaté na minerály. Obě uzavřely nebo se chystají podepsat dohody s brazilským prezidentem o využití největšího sladkovodního vodonosného kolektoru na světě Guarani, který je základnou vody pro Brazílii, Argentinu, Paraguay a Uruguay. Obě hlásají „udržitelnost“.

Coca Cola i Nestlé mají hororové příběhy na globálním jihu (tj. V Indii, Brazílii, Mexiku a dalších) i na globálním severu. Nestlé se potýká s městskou správou malého městečka Osceola v Michiganu, kde si obyvatelé stěžují, že švýcarská společnost používá metody extrakce vody, které ničí životní prostředí. Nestlé platí státu Michigan 200 USD za těžbu 130 milionů galonů vody ročně (2018).

Nadměrným využíváním, jak na globálním jihu, tak na globálním severu, zejména v létě, klesá hladina podzemní vody na nedosažitelnou úroveň pro místní obyvatelstvo, které je připraveno o zdroj vody. Protesty u jejich vládních, nebo městských úředníků jsou často marné. Korupce je vše zastřešující. Nic udržitelného.

To jsou jen dva příklady privatizace vody pro účely plnění do lahví. Jádrem problému je privatizace veřejného zásobování vodou v mnohem větším měřítku, prováděná většinou v rozvojových zemích (globální jih), zejména francouzskými, britskými, španělskými a americkými vodohospodářskými společnostmi. (Poznámka překladatele: Viz situace s pitnou vodou v ČR)

Privatizace vody je sociálně nejvíce neudržitelným činem, protože zbavuje veřejnost, zejména chudé, přístupu k jejich legitimním vodním zdrojům. Voda je veřejným statkem a voda je také základním lidským právem. Dne 28. července 2010, Valné shromáždění OSN prostřednictvím rezoluce 64/292 výslovně uznalo lidské právo na vodu a hygienu a uznalo, že čistá pitná voda a hygiena jsou zásadní pro realizaci všech lidských práv.

Veřejné využívání vody společností Nestlé a Coca Cola a mnoha dalšími, nezohledňuje ani biliony použitých plastových lahví, které končí jako nevyzvednutý a nerecyklovaný odpad, v moři, na polích, v lesích a na silnicích. Celosvětově se recykluje méně než 8% plastových lahví. Nic z toho, co praxe Nestlé a Coca Cola praktikují a vyznávají, proto není udržitelné. Je to vyložená lež.

Ropný průmysl. Společnost BP se svým zeleným obchodním znakem, všem ukazuje – vizuálně, pokaždé, když projdete kolem stanice BP -, že jsou zelené. PB prohlašuje, že jejich průzkum a těžba ropy jsou zelené a ekologicky udržitelné.

Pojďme se podívat na realitu. Dosud považovanou za největší ropnou skvrnu v historii ropného průmyslu, byla ropná skvrna „Deepwater Horizon„. Jednalo se o obrovskou průmyslovou katastrofu, která začala 20. dubna 2010 a trvala do 19. září 2010 v Mexickém zálivu společností „Macondo Prospect“ provozovanou společností BP a na ploše až 180.000 čtverečních kilometrů, vylila asi 780.000 krychlových metrů surové ropy. BP slíbil úplné vyčištění. V únoru 2015 prohlásili úkol za splněný. Ve skutečnosti dvě třetiny rozlité ropy stále zůstávají v moři a jako toxický dehtový zbytek podél mořského pobřeží a pláž. Nebyly vyčištěny a nemusí být nikdy odstraněny. Kde je udržitelnost jejich slibu? Další otevřená lež.

BP a další ropné korporace mají také příšerné záznamy o lidských právech téměř všude, kde působí, většinou v Africe a na Středním východě, ale také v Asii. Zrušení lidských práv je také zrušením udržitelnosti.

V této eseji je BP používána jako příklad pro ropný průmysl. Žádný z ropných gigantů nefunguje udržitelně kdekoli na světě, a to nejméně tam, kde se praktikuje destruktivní frakování na hladině podzemní vody.

Udržitelná těžba je další zjevná lež. Ale zaslepeným lidem se dobře prodává. A většina civilizovaného světa je slepá. Bohužel. Chtějí pokračovat ve své komfortní zóně, která zahrnuje použití mědi, zlata a jiných drahých kovů a kamenů, vzácných zemin pro stále sofistikovanější elektronickou výbavu, gadgety a zejména vojenské elektronicky naváděné přesné zbraně, stejně jako uhlovodíky tak či onak .

Udržitelná těžba čehokoli neobnovitelného je Big Oxymoron. Cokoli, co si vezmete ze Země, co je neobnovitelné, není ze své podstaty udržitelné. Je to prostě pryč. Navždy. Kromě toho, že surovina není obnovitelná, jsou škody na životním prostředí způsobené těžbou , zejména zlata a mědi, hrozné. Jakmile je důl, za krátkou 30- nebo 40 letou koncesi vytěžen, těžební společnost nechává za sebou hory kontaminovaného odpadu, půdy a vody. Regenerace trvá tisíc a více let.

Přesto je průmyslovým pilířem „udržitelnost“ a veřejnost si ji kupuje.

Ve skutečnosti je udržitelnost naší civilizace nulová. Kromě znečištění, otravy a intoxikace, které kolem sebe zanecháváme, naše převážně západní civilizace využívala přírodní zdroje v poměru 3 až 4 krát převyšujícím to, co nám tak obecně poskytuje Matka Země. My, na západě, jsme v polovině šedesátých let prošli prahem JEDNA. V Africe a ve většině Asie je míra vyčerpání stále značně pod faktorem jedna, v průměru někde mezi 0,4 a 0,6.

„Udržitelnost“ je bleskové slovo, nemá v naší západní civilizaci žádný význam. Je to čistý podvod, sebeklam, takže můžeme pokračovat v našich neudržitelných způsobech života. To je to, co kapitalismus vázaný na zisk dělá. Žije dnes se stále větším konzumem, větším luxusem pro stále méně oligarchů – z prostředků zítřka.

Udržitelnost všeho není jen levný slogan, je to zničující sebeklam. Globální velký reset je skutečně nutný, ale ne podle metod MMF a WEF. To, co prosazují, bude jen prostě odhazovat další zdroje a aktiva od spodních 99,99% k těm nejlepším, malovat „nový“ kapitalismus zářivě jasně zelenou barvou a klamat masy. My, lidi, musíme vzít Reset do našich vlastních rukou, s vědomím a odpovědností.

Takže my lidé, zapomeňme na udržitelnost, ale začněme se chovat odpovědně.

*****

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál zdroj článku: Global Research
Překlad: Administrátor Desítka

Poznámka Administrátora: Článek je reakci na vyhlášení „Světového ekonomického fóra“ o připravovaném „Great Resetu“, (Velkém resetu) od 01. ledna 2021. Viz články zde na Desítce: Globální reset – hluboký stát a Pandemie Covid-19 je u konce, teď přichází „Davos Global Economy Great Reset“. Co se stane po pandemii Covid-19?

 

 

 

Francúzi obdivujú ruské možnosti v Arktíde

Share to LinkedInShare to TumblrShare to Reddit

Zatiaľ čo krajiny NATO raz za rok produkujú (ne)pravdepodobné scenáre vojny s Ruskom za polárnym kruhom s vytrvalosťou, ktorú by mohli využiť aj lepšie, samotná Ruská federácia pristupuje k dôkladnému rozvoju rozsiahlych arktických oblastí. A v súčasnosti je v tomto strategickom regióne nesporným lídrom.

Francúzsky novinár z časopisu „Le Point“ Guerric Poncet opísal skutočný stav vecí v Arktíde, ktorý pre západné krajiny nie je taký ružové, ako by si priali.

Okrem cvičení sú sily NATO v regióne rozmiestnené len v malom počte. Podľa experta zostáva Arktída takmer monopol Ruska. A je na to dobrý dôvod: extrémne poveternostné podmienky sa stávajú veľmi vážnou prekážkou a samotné peniaze nestačia na to, aby ste tam parašutistov odhodili lusknutím prstov alebo vytvorili základňu.

„Iba Rusko môže operovať po celom obvode zóny: v tejto chvíli môže rozmiestniť sily kdekoľvek v Arktíde do 48 až 72 hodín a do roku 2030 má tiež v úmysle skrátiť tento čas na 24 hodín,“ hovorí Mikaa Mered z parížskeho „Inštitútu pre politické štúdie“, ktorého slová cituje portál „InoSMI“.

Pre Európanov milujúcich teplo, ohrievaných jemným dychom Golfského prúdu, nie je prekvapujúce, že Rusi, zvyknutí na ešte silnejšie mrazy ako za polárnym kruhom, zvládli vytvorenie serióznej arktickej infraštruktúry, vojenskej aj čisto mierovej, ďaleko pred ostatnými.

„Niektoré oblasti kontinentálnej Sibíri sú chladnejšie ako severný pól, takže sú zvyknutí. Ak testujete jednotky a vybavenie na Sibíri pri -70 alebo dokonca -75 °C, potom môžete bez problémov operovať pri -30 alebo -40 °C na severnom póle. Rusku sa nedávno podarilo vysadiť celú brigádu pri -30 °C. Pre zvyšok armád sveta je to teraz nedosiahnuteľný výkon,“ pokračuje Mikaa Mered. „Navyše to nie je ani hlavný tromf Ruska! Môže poskytovať priechod pre lode v celom regióne vďaka 77 štátnym a súkromným ľadoborcom (z toho šesť je atómových). Do roku 2030 bude mať krajina viac ako 100 ľadoborcov vrátane plavidiel novej arktickej triedy, ktoré si budú môcť preraziť cestu ľadom hrubým až 3 metre.“

Ešte viac francúzskych expertov zaujal projekt vytvorenia arktickej plávajúcej vedeckej platformy, náklady na ktorú sú niekoľkonásobne lacnejšie ako na ľadoborec. Na takejto platforme budú môcť pristávať vrtuľníky a v prípade potreby ich bude možné použiť na vojenské účely. To zabezpečí spoľahlivé krytie pre „arktickú terasu“ Ruska.

„Oficiálne sa Rusko obáva amerických operácií na póle, ale v skutočnosti má oveľa širšie príležitosti,“ píše francúzsky časopis a pripomína, že „časť ruského jadrového arzenálu sa nachádza v arktickej zóne“. Týka sa to podmorskej základne v Murmansku, neďaleko hraníc s Nórskom a Fínskom.

ČR
Covid-19 v Česku. Co se děje na podzim? (259)

EU se nechala slyšet, že ti, kteří se nechají očkovat proti koronaviru, budou mít možnost snadnějšího cestování. Tito lidé by totiž získali tzv. vakcinační pas, který má zároveň sloužit i jako jakási motivace k tomu, aby se lidé nechali naočkovat. K věci se nyní vyslovil i bývalý ministr zdravotnictví a epidemiolog Roman Prymula. Co na to říká?

Uvádí se, že by tento vakcinační pas mohl fungovat podobně jako mezinárodní očkovací průkaz, který je dnes v některých zemích dokonce vyžadován. Zdůrazněme, že na společném očkovacím průkazu přitom Evropská komise pracuje již dva roky.

Pokud jde o samotný mezinárodní průkaz, nejedná se tedy o žádnou novinku. Součástí cestování do některých oblastí je totiž očkování a záznam o jeho provedení v mezinárodně platném a uznávaném průkazu. Tato očkování při cestách do zahraničí mají na starost specializovaná pracoviště, a sice střediska očkování a cestovní medicíny. V daném průkazu jsou zaznamenána data nejen o povinném očkování, ale na žádost je možné zapsat i data o pravidelném a doporučeném očkování vzhledem k tomu, že údaje o očkování jsou vyžadovány některými státy při vstupu na jejich území nebo při dlouhodobějším pobytu. Vystavení mezinárodního průkazu tak vyjde okolo 120 Kč.

Prymula: Ze strany EU jde o poměrně razantní strategii

K celé iniciativě vakcinačních pasů se nyní v rozhovoru pro MF DNES vyjádřil také exministr zdravotnictví a epidemiolog Roman Prymula. Ten se snažil vysvětli, jak by tento pas v případě koronaviru nejspíše fungoval. 

„Pokud se bude jezdit do zahraničí na průkaz, který řekne: já jsem byl očkován a mohu jet kamkoliv a nemusím prokazovat, že jsem byl testovaný, nebo že budu smět chodit bez roušky, to je podle mne velká motivace. A myslím si, že, řekněme v červnu, si to najednou lidé rozmyslí a budou po očkování volat. Pak možná nebude dostatek vakcíny,“ uvedl.

Dodal také, že se si myslí, že jde ze strany EU o poměrně razantní strategii, jak populaci pozitivně motivovat, aby se nechala naočkovat. A pokud jde o něj samotného, uvedl, že vakcinaci také podstoupí.

„Populaci nelze promořit přirozenou cestou. Ztráty by byly velké a efekt krátkodobý. Když se podaří proočkovat i pod 60 % s 15 %, kteří to prodělali, tak si myslím, že je to dostatečná hladina na to, aby se divoká cirkulace, co tady je, zastavila,“ objasnil Prymula.

Nicméně, do této chvíle budeme podle jeho slov „oscilovat“ mezi různými strategiemi. „Myslím si, že bychom měli jít cestou postupného přibržďování a uvolňování než prudkého brzdění a úplného otevření,“ doplnil epidemiolog.

Nebude to povinné, zdůrazňuje ministr Blatný

Také současný ministr zdravotnictví Jan Blatný zastává názor, že by vakcinační pas mohl usnadnit lidem cestování. V souvislosti s tím ale zdůrazňuje, že vakcína není a nebude povinná. A stejně tomu má být i v případě vakcinačního pasu.
„Je to jenom způsob, jakým se Evropská unie, kam patříme a chceme patřit, snaží pomoci těm, kteří budou cestovat. Určitě je jednodušší vyjet s kartičkou v kapse než si před každým přechodem hranic nechávat provádět vyšetření,“ nechal se slyšet Blatný.

Podle nedávno zvoleného ministra je tedy hlavním cílem očkovacího průkazu pouze usnadnit cestování.

„Já jako řada z vás si pamatuji dobu, kdy se čekalo na hranicích, tehdy ještě s ostnatými dráty, a přejet hranice bylo něco, co si řada z nás neuměla vůbec představit. Teď je to všechno jinak a tato věc i v současné složité epidemiologické situaci by měla zjednodušit lidem cestování. Nic víc, nic míň,“ vysvětlil.

Vyzdvihl přitom, že obecně tyto „pasy“ pro některé země platí u některých nemocí i dnes. A pokud není člověk očkován, tak je dost možné, že jej do dané země nepustí.

„Je proto možné, že se země, které budou mít vysokou proočkovanost a covid-19 pod kontrolou, budou bránit příjezdu nakažených. To se děje i dnes, kdy musí mít pendleři negativní test. Variantou negativního testu může být covid pas. Pendlerům a řadě lidí, kteří cestují do zahraničí, to zjednoduší život. Takže to může být užitečný nástroj, který řadě lidí pomůže, “ vyslovil se lékař a poslanec za TOP 09 Vlastimil Válek.

Plány z jara se opakují?

Nicméně, připomeňme, že již na jaře během první koronavirové vlny vznikla myšlenka vystavit, místo vakcinančního pasu, tzv. covid pas. Právě s ním se mělo cestovat do zahraniční.

Tento nápad tehdy jako první vyslovil chorvatský ministr turistiky Gari Cappelli. Konkrétně tím měl na mysli zavedení systému jakéhosi „covid pasu“, který by se stal zdravotním cestovním dokumentem uznávaným napříč celou Unií. Cappelli uváděl, že by tento pas občané států EU mohli používat při cestě z i na dovolenou, a to jak v letecké, silniční, železniční i námořní dopravě. Nakonec z toho ale sešlo a podrobnější detaily se na veřejnost nikdy nedostaly.

Zajímavé ale je, že sama Evropská komise o společném očkovacím průkazu uvažuje již od roku 2018.

Maříková: Selekce, diskriminace, vydírání a zvýhodňování určité skupiny osob

Pokud jde o nápad vytvořit vakcinační pas, vyjádřila se k němu i politička Karla Maříková. U členky SPD se ale tento nápad nesetkal s pozitivním ohlasem. V souvislosti s ním totiž hovoří o selekci, diskriminaci, zvýhodňování určité skupiny osob či vydírání.

„Tak už je to tady selekce, diskriminace, zvýhodňování určité skupiny osob a vydírání. To už jsme tu jedno měli, co ještě pásku na ruku nebo rovnou tetování? Doufám, že se najde dobrý ústavní právník, který tuto vládu zažaluje a bude se lidem za tohle muset zodpovídat. Začne to cestování a bez očkování nás nepustí do práce atd., už nyní někteří zaměstnavatelé požadují po zaměstnancích, aby se nechali testovat, co přijde dál?“ rozčilovala se politička.

Na svém Facebooku pak ještě v souvislosti s danou otázkou promluvila o vládách, které „neprodělaly lobotomii mozku“.

„Kdo se nechá očkovat proti koronaviru, bude mít možnost snadnějšího cestování, zní plány Evropské unie. Tak budeme cestovat mimo eurofašistický spolek, kde snad budou vlády, které neprodělaly lobotomii mozku,“ zakončila své vyjádření Maříková.

 

Antonín Pytela 

EU nikomu nic neusnadňuje, ale naopak otravuje každému život na každém kroku. Tento poslední nápad nemá nic společného s pomocí, ale je to snaha jak vyrazit z lidí peníze a nechat se očipovat jako psi. To vše v zájmu Billa Gatese. Jestli se mám nechat očkovat, tak chci mít svobodnou volbu, jakou vakcínou a od koho chci být očkován.

Ignádc

Takže nakonec budeme místo v autech, jezdit na kole a nebudeme jezdit do zahraničí, což jsem si za komunismu dovedl představit, když jsem se díval na fotografie rodičů stojících vedle pyramid v 70. letech díky Čedoku a ČSA aniž by byli v KSČ. A v KLDR mezitím vyrábějí už vlastní značku aut, začínají víc a víc jezdit auty a možná za pár let se podívají do zahraničí více jak my, protože nějakej sajrajt od firem neštítících se ničeho, do sebe nenechám píchnout. A o vakcíně z Ruska se nám může jen zdát. 
 
Piovarči
Ludia rezignujú a podvolia sa všetkému. O ničom radšej nechcú vedieť preto že ich to desí a tak sa vydeseniu vyhýbajú tým že nechcú nič počuť nič vidieť, nechcú počuť pravdu, niako bolo nejako bude, v bezpečí sme hlavou v piesku a hotovo. Však ono to napokon nebude také zlé anejako sa to už vyvinie. Nevedomosť je sladká ale škodlivá ako ten biely cukor a napokon nás zabije. Ale títo ľudia vravia tak trochu cinicky že aj tak musíme všetci zomrieť.ako tí srandisti ožralovia že telo musí ísť do hrobu zhumplované. Potreba nejakej obrany a nastolenia lepšej spoločnosti je za hranicami ich uvažovania, lebo aj tak už nemôžu nič zmeniť.... Mám to doma tak viem. Ludia viacmenej nemajú radi temné predpovede a prorokovanie. Proroci im vždy zavadzali a radšej ich niekde zavreli upratali alebo ukameňovali.

Vitoslav TajnyA je to tady! Tak tohle bylo mimo jiné v hlavičce západních partnerů. Prymula bude jistě v jejich sektě.

A očkovat jedině tím co my uznáme. Fašizmus kam se podíváš.
 
onderka
ignác, to je teprve začátek omezení pro všechny neposlušné co do sebe nenechají píchnout amrdolskou sračku s čipem. Jak je psáno v Bibli nebudou moci nakupovat ani prodávat ti kdo nebudou mít znamení šelmy. Světový židomuslim - satanista pro nás co se vzepřeme chystá Armagedon. Zbavení všech práv a smrt.
 
radoš z ostravy
A už začíná “ total kontrol “ . Vypadá to na velmi dobře propracovanou akci EU . Pomalu ,ale jistě utahovat.utahovat , utahovat a směr k “zářným zítřkům “ Amen
 
Svine jsou to.
 
bob
este niekto pochybuje ze ten covid je tu vypusteny a zivedeny politikmi a falosnymi statistikami ? je to jednoduche nazenu vsetkych z domovov dochodocov ako rizikovych do karanteny do nemocnic a tie su zrazu na 80-85% zaplnene cakajucimi na ukoncenie karanteny + k tomu zopar naozaj tazsich priebehov u chorych pacientov a toto sa drzi polroka , nemocnice prestavaju normalne fungovat este aj nakazia personal (napr v Popradskej nemocnici vymeneny riaditel nechal na oddeleniach lezat covid pacientov s ostatnymi s tym ze dal prekryt cast miestnosti vysiacim igelitom - a toto nie je hoaX) ... a sup narod sa zlomi v nohach. navyse este 3-4 mesiace a rok nosite nahubky! ludia uvedomujete si kam nas zenu ? deti skoro rok nechodia do normalnych skol. toto je velmi dobre premyslena akcia! bude horsie nez si dokazete predstavit. policia a armada tych kretenov co by mali byt vsetci posrielani - chrani! vid demonstracie 17.11 v CR a SVK! o dakej dalsej neznej mozeme len naozaj snivat - tato zberba co vladne je pripravena pouzit plnu silu proti nam ked vyjdeme do ulic ..a vodne dela to nebudu ale normlane ostre zbrane aby sme posluchli a porobili sa uplne. je velmi pravdepodobne ze volby uz ani nemusia byt....bude de facto pokracovat dnesne stanne pravo....dovod ? pokial sa vsetci nenzaockuju treba drzat restrikcie ...a to co vam vpichnu nebude vakcina....ale vakco cip. dnesne nanotechnologie... dohladajte si ako funguje 3 ruska vakcina vyvijana na kryme... staci ju vdychnut...........staci ?
 
ignác
Onderka, Jojo, celkově to jde tím směrem. Jistě není od věci vzít v potaz, že v Hebrejštině číslo 6 odpovídá písmenu "W", takže znamení šelmy 666 se dá v hebrejštině vyjádřit jako WWW. Což zároveň vypadá jako zuby a tedy znamení šelmy.
 
bob, Tak je vypuštěný a nebo živený falešnými statistikami? On je vypuštěný ale agendu spíše protlačíš virem, který umí plnit skutečné a ne falešné statistiky. Kdo zavřel hranice a zavedl náhubky, nemá covida ani ve falešných statistikách. Třeba Čína,Vietnam,Nový Zéland, Austrálie(země ASEAN, kterým patří nerothschildovská neotrocká budoucnost) či Finsko. Akorát Finové, který to vydrželi takto přes léto, nepochopitelně otevřeli hranice na začátku září ale i přesto díky zavřenému létu jsou někde jinde. Kdo zrušil náhubky jakožto nejlevnější a nejjednodušší řešení obrany a otevřel hranice šel přímo do náručí Rothschildově snaze o zotročení světa. V Číně díky náhubkům a dočasně zavřeným hranicím, teď do sebe nebudou muset nechat píchat nějakej západní sajrajt.Náhubky a zavřený hranice byl největší nepřítel Rothschildovy snahy o rozšíření viru. Tajným službám se povedl supr kousek, když naučily lidi nenávidět náhubky jakožto symbol otroctví a tím tak napomohli skutečnému otroctví.
 
kozel
Samozřejmě, že jsou pro. Ty prachy co dostanou papaláši z EU a ti dva debilové, tak ty nebudou vůbec malé. Ale za mne - nasrat prymulo i blatný. Píchni si svou rodinu i sebe,. ale na lidi se vyserte. ++++
 
ignác, satanisti, jednak otevření a jednak pod hlavičkou falešných náboženství jako judaisti, muslimové, a zejména výkonná odnož judaismu zednáři, mají velkou zálibu v symbolice. Proto písmena www nacpali do internetových adres, i když stránky fungují i bez jejich vepsání.
 
ignác, az na toze nahubky ta nijako pred tym svinstvom nechrania... max na 30-50% pred tym kto kychne a ma rusko. vir ktory sa ti usadi kdekolvek na odev ci na pokozku a je schopny perezit niekolko dni? ktory prejde ruskom ci aj strbinou na rusku usadi sa na siznici v oku ?. nedaj sa vysmiat. ano statistiky su falosne. a hodne! za prve ukazuju ludi ktori sa s covidom vysporiadali a nie su chori. kedy do zadu desatrocia sa meralo ci dany organizmus ma stopy dakej chripky v sebe ? nie robili sa len statistiky PN - t.j. koho vypisali na PN lebo naozaj ochorel ? a co nam ukazuju stastiky dnes? chces mi pvedat ze statistiky pozitivnych su statistiky chorych ? to vazne? a o statistikach zomretych... ano su tam aj naozaj ti co skonali na covid.. ale kolko z nich je takych co zomreli len na neho ? kde su statistiky umrti na ine choroby? este chvilu tu budete tliachat ale na rok pride vytriezvenie ked bude treba ukazat celkovu umrtnost za rok 2020 a ta sa porovna s 2019,18,17,16,15 ! potom pride na to co hovorim ako sa klame. ale jedno si pis ze tieto statistiky budu schovavat! budu sa branit tomu aby to zverejnili lebo bude jasne ze plan zaockovania a zacipovania zlyha. s povinnym ockovanim - jedine v pripade ze si mozeme demokraticky vybrat vakcinu - napr jednu z ruskych cina nikdy hranice neuzavrela - ale robila dokladne kontroly na letiskach trvajuce aj 5h na 1 ietaslo pasazierov - tak uz prestan klamat. Finsko predokladam ze len urobili to co Nori ..doporucili ludom necestovat. a ak sa vratia nech zostau doma 10 dni a potom ak nic mozu slobodne funngovat - ziadne testy ziadne nahubky. uz pochop ze nahubky vas nicia psychicky tak aj imunitne. to dokazuju statistiky Norka a Svedska (mimochodom doslo na moje slova kedy som ti v juni napisal ze CR v jeseni predbehne Svedsko v umrtiach ktore NEMA a NEMALO ZIADNE OBMEDZENIA) - akoze co tu zase splietas ? doslo na moje slova? doslo! preco ma CR a SR horsie data 10x ako Norsko ?(SVK sa zhorsili data rapidne po 2 celoplosnych testovaniach ale matelko to taji) a tu ziadne ruska nie su pivinne deti chodia do skol obchody pootvarane ? ani teraz vraj zacali zatvarat v Osle restiky - az Teraz ! ludi ktori trvaju na noseni ruskom pre vsetkych by mali naozaj izolova ako chorych resp ako despoticky chorych a nebezpecncyh ludi! lebo oni nechapu pri svojej obmedzenosti ake zlo cina....

co je komu do toho jestli jsem očkován nebo ne je to moje tělo a zdraví stále jen utahují šrouby jak by nás měli pod neustálým dohledem vědí všechno o nás kolik máme ušetřeno jaký máme majetek jakého jsme vyznání ještě nás na každém rohu sledují kamery nakonec budou tvrdit že by každý měl mít čip jako to mají psi a věděli by komplet kde se pohybujeme a každý měsíc podávat hlášení kolikrát jsme měli sex doma a nebo jinde prostě by nám řídili životy to už dělají a svazují nás různými zákony a nařízeními bylo by na čase ty židáky jako Rockefellerové a jiní celá ta sekta co ovlivňují svobodu a celý svět sebrat jim všechno a zavřít na do smrti jejich majetky rozdělit na potřebné věci lidem prospěšné a bylo by po válkách závisti a vykořisťování světu vládne tato zlotřilá a nenasytná sekta vyvolených

Veľký príbeh Tieňovej svetovlády, súčasná apokalypsa a boj dobra so zlom

Veľký príbeh Tieňovej svetovlády, súčasná apokalypsa a boj dobra so zlom

Stačí si len spraviť malý prieskum a už zakrátko zistíte, že sa nachádzame v príslovečnej králičej diere a z nejakého dôvodu sa zdá, že bez ohľadu na to, ako k tej králičej diere v súčasnosti pristupujeme, všetky cesty akoby viedli k tomu istému zdroju zla…

Má rôzne mená, no stále sa jedná o jedno a to isté: Tieňová svetovláda, Hlboký štát, Deep state, kabala, temná elita, ilumináti, atď… Ako sa pomaly začína vynárať pravda, zdá sa, že mnohé konšpiračné teórie nakoniec nie sú len teóriami.

Osobne neverím všetkému, čo čítam alebo počujem, radšej si robím vlastný výskum, dokým neobrátim každý kameň. A tak sa mi po tisíckach hodín namáhavého výskumu podarilo poskladať skladačku pre vytvorenie celkového obrazu.

Hoci netvrdím, že mám všetky odpovede, mojím zámerom je podeliť sa s vami o všetko, čo som zatiaľ zistila a snáď aj inšpirovať vás k vášmu vlastnému výskumu.

Hoci začiatok tohto článku naznačuje plán Tieňovej svetovlády na Nový svetový poriadok (a ten môže znieť ako ponurý), v hre je vyšší zmysel.

Vlastne, ak so mnou zostanete do konca, tak vám ukážem nielen ten vyšší zmysel, ale uvidíte aj, prečo je ľudstvo predurčené túto bitku dobra a zla vyhrať a pochopíte tiež, akú dôležitú rolu v tom hráte aj vy!

(Hoci som na konci pridala aj celý rad zdrojov, nezabudnite si urobiť vlastný výskum – a vždy myslite na seba!)

Hlboký a temný príbeh sa začína

Po väčšinu zaznamenanej ľudskej histórie malá, ale mocná skupina ľudí úspešne implementovala plán na ovládanie sveta.

V dôsledku čoho majú teraz pod kontrolou hlavné inštitúcie, počnúc svetovým menovým systémom až po všetky spoločenské systémy (vzdelávanie, zdravie, výživa, spravodlivosť, politika, atď….) a dokonca aj mnohé náboženstvá.

Keďže táto realita je jediná, ktorú poznáme, sme presvedčení, že tieto systémy sú normálne a prirodzené. V skutočnosti je však každý jeden z nich nepredstaviteľne poškvrnený a deformovaný.

A teraz má táto istá „elitná skupina“ (známa aj ako Tieňová svetovláda, Hlboký štát, kabala, ilumináti, atď….) plány na implementáciu toho, čo nazývajú „Nový svetový poriadok“ (NWO).

Čo je Nový svetový poriadok NWO)?

Cieľom Nového svetového poriadku je vytvoriť jednu svetovú vládu s jednou svetovou menou.

Hoci NWO sľubuje vytvoriť udržateľný svet, v ktorom budú naplnené základné potreby každého jedného človeka, keď sa mu prizriete bližšie, rýchlo odhalíte niektoré nepekné tajomstvá a znepokojujúce fakty.

V prvom rade, ich plán vytvorenia Jednej svetovej vlády vychádza zo socialistického režimu, známeho tiež ako komunizmus.

Bez ohľadu na to, či ho voláme socializmus, komunizmus, korporátny kapitalizmus, fašizmus či technokracia, záver je, že všetko bude monitorované a kontrolované Jednou svetovou vládou.

Agenda NWO

Stručný prehľad agendy NWO:

 • Neexistujúce individuálne práva.
 • Žiadne práva na súkromie.
 • Neustály dohľad.
 • Zakázaná sloboda prejavu.
 • Všetko je cenzurované.
 • Žiadne vlastníctvo domov.
 • Žiadne súkromné vlastníctvo podnikov (okrem najvyššej elity).
 • Každý jednotlivec musí dodržiavať vládne nariadenia.
 • Žiadne protesty.

Navyše bude každý jedntlivec identifikovaný prostredníctvom Hodnotenia spoločenského kreditu a komunistická Čína tento postup už vlastne aj zaviedla a odskúšala. Už ho ostáva len rozšíriť do celého sveta.

 • Spoločenský kredit je určovaný tým, ako dobre jednotlivec dodržiava pravidlá.
 • Kredit sa dosahuje prostredníctvom stáleho dohľadu; používaním technológie na rozpoznávanie tvárí a rôznych sledovacích systémov.
 • Hodnotenie spoločenského kreditu určuje, nakoľko je jednotlivcovi umožnené participovať na spoločnosti. Napríklad, ak nejaká osoba nemá dosť spoločenských kreditov, nie je jej dovolené cestovať, ba ani zarábať peniaze.

Okrem toho, práve teraz v komunistickej Číne, ak občania nedodržiavajú pravidlá vlády, posielajú ich do nápravných (prevýchovných) táborov, alebo dopadnú ešte horšie.

Napríklad, pokojná spirituálna skupina známa ako Falun Gong je iznačovaná za nepriateľa štátu a každý rok sa desaťtisíce cvičencov Falun Gong stávajú obeťami odoberania orgánov zaživa. A áno, hovoríme o genocíde nariadenej právnym štátom, podporovanej čínskou komunistickou vládou.

Keďže toto predstavuje skutočný príklad zo života Nového svetového poriadku, pokiaľ dopustíme implementáciu NWO, terčom legálnej genocídy by sa mohol stať každý z nás.

Vyľudňovanie

Po druhé, aby Hlboký štát dosiahol svoju verziu udržateľného sveta, podľa toho, čo naznačujú rôzne zdroje sa zdá, že do roku 2030 bude počet ľudských obyvateľov obmedzený na asi 500 miliónov.

Ak je uvedené pravda, vyžaduje si to masové odstránenie viac než 7 miliárd ľudí. Je možné, že vy ani ja na tom krátkom zozname nebudeme… a nie som si istá, či by sme chceli byť.

Eugenické programy Hlbokého štátu sa mnoho rokov praktizovali na celom svete a podľa verejného vyhlásenia Billa Gatesa sa vlastne zdá, že agendu depopulácie podporuje povinné globálne očkovanie.

Okrem toho, aj keď možno Hlboký štát prezentuje Agendu 2021 a 2030 ako „program udržateľnosti“, nedajte sa oklamať. V skutočnosti ide o odporný plán ospravedlniť diktatúru a globálnu genocídu – a ak vám niečo z tohto pripomína nacistické Nemecko, tak oprávnene!

Globálna diktatúra v 21. storočí

Len aby nedošlo k nepochopeniu, to, o čom tu hovoríme, nie je nejaký komunizmus či nacizmus starého typu. Dôležité je pochopiť, že idea globálnej diktatúry v 21. storočí sa zakladá na vytvorení technokratickej spoločnosti, ku ktorej patrí transhumanizmus a umelá inteligencia.

Aby preto bolo všetko toto možné, majú v pláne integrovať ľudí s technológiou prostredníctvom niečoho, čo sa nazýva „čierna programovateľná hmota“ a zatiaľ čo toto povedie k transhumanizmu, vedomie jednotlivca bude pripojené na centrálnu „sieť“, riadenú umelou inteligenciou.

Ak ste fanúšikom sci-fi ságy Star Trek, tak je to niečo podobné ako boli Borgovia.

To, samozrejme, znamená, že umelá inteligencia bude mať schopnosť kontrolovať myšlienky, činy a rozhodnutia každého jednotlivca – a v konečnom dôsledku nahradiť jeho slobodnú vôľu.

Navyše, ak nejaký jednotlivec alebo skupina jednotlivcov nájdu spôsob, ako sa búriť, budú zo siete natrvalo odstránení; odrezaní od spoločnosti, bez prístupu k potrave, cestovaniu alebo práci, alebo, čo je celkom možné, dôjde k adresnejšiemu vymazaniu (ak viete, čo mám na mysli).

Hoci to možno znie ako sci-fi, mali by ste vedieť, že technológia už existuje a že to vlastne nie je nejaká fantázia budúcnosti – začína sa to už diať!

Podľa vynikajúceho fyzika Haralda K. Vellu je súčasná Tieňová svetovláda schopná prostredníctvom nanočastíc a riadenia frekvencie kontrolovať naše myšlienky a emócie.

V skutočnosti nám vkladajú nanočastice do jedla, vody, farmaceutických výrobkov a vakcín už roky a kvôli používaniu chemtrails tiež dýchame nano-vzduch, v dôsledku čoho doslova každá ľudská bytosť na planéte obsahuje nejakú mieru nanočastíc.

Keďže sa nanočastice dajú riadiť pomocou frekvencií, majú schopnosť manipulovať naše myšlienky, emócie a správanie jednoducho tým, že do našich tiel vysielajú signály konkrétnej frekvencie (satelitmi, cez 5G, atď….).

Navyše, keďže vedia využívať proti nám naše myšlienky a pocity, my ani netušíme, že nás riadi nejaký vonkajší zdroj.

Uctievači Satana

Aj keby ste všetko z vyššie uvedeného dokázali nejako tolerovať, mali by ste vedieť ešte jedno: všetci elitní vládcovia tohto „Nového svetového poriadku“ sú uctievači Satana! A je to naozaj také zlé, ako to znie.

Aj keby sme boli schopní akceptovať mnohé podvodné kroky Hlbokého štátu, a dokonca prižmúriť oko nad ich zlovoľnými zámermi, väčšina z nás sa odmieta zmieriť s globálnymi sieťami pedofilov a satanským rituálnym zneužívaním detí (a obetovaním ľudí).

Vlastne to môže byť práve tá jedna vec, ktorá nás konečne zobudí a prinúti dávať pozor.

Aj keby sme možno chceli odmietnuť tieto desivé skutky ako konšpiračné teórie, nemôžeme poprieť fakt, že sa každý rok vo svete stratia milióny detí – aby sa už nikdy nenašli.

Niet pochýb o tom, že táto diabolská organizácia zamýšľa tým najdesivejším spôsobom ovládnuť planétu a v skutočnosti sa dá každá krutá udalosť v dejinách (vojny, pandémie, násilie, holokausty, hladomor, týranie, atď….) spätne vysledovať k tomuto zdroju zla – Tieňovej svetovláde, Hlbokému štátu, kabale, iluminátom alebo akokoľvek ich chcete nazvať.

Práve teraz, v roku 2020, môžeme bez preháňania povedať, že sme doslova uprostred apokalyptickej udalosti biblických rozmerov a to, čo sa teraz udeje, rozhodne o osude ľudstva!

Nedávno  sa opýtal môj najstarší syn: „Načo sa učiť o niečom, čo nemôžeš zmeniť?“

Odpovedala som: „Musíš vedieť, čo sa vo svete deje, aby si mal možnosť rozhodovať sa vedome. Keď prižmuruješ oči alebo len neprotestuješ, je to to isté, ako keby si hovoril ´áno´.“

Ako prvý krok k opätovnému získaniu kontroly nad naším osudom potrebujeme pochopiť, ako Hlboký štát funguje a, konkrétnejšie, potrebujeme pochopiť, ako nami skryte manipulujú podľa svojej vôle.

Ale nebojte sa, keď budeme toto vedieť a podľa toho konať, je v našej plnej moci boj medzi dobrom a zlom vyhrať.

Plán na vytvorenie Nového svetového poriadku (NWO)

Hoci už Tieňová svetovláda kontroluje všetky sociálne systémy na svete, na vytvorenie „Jednej svetovej vlády“ (alias NWO) potrebujú náš súhlas a v dôsledku toho momentálne implementujú z troch krokov pozostávajúci plán.

Krok č. 1: Rozdeľ ľudí

V prvom rade je najdôležitejšie mať na pamäti, že Tieňová svetovláda nemá absolútne žiadnu moc ani kontrolu, keď je ľudstvo spojené ako jedna globálna rodina.

Ako hovorí príslovie, „Spojení stojíme, rozdelení padáme“. Ak si nás teda chcú podorobiť, musia nás najprv rozdeliť a presne z tohto dôvodu zostavili dlhý a podrobný plán na delenie rás, kultúr, náboženstiev, krajín, politických zväzkov, sexuálnych orientácií a tak ďalej.

Keď teraz verejne vychádzajú najavo fakty, ktoré môžu vidieť všetci, je celkom jasné, že táto kabala nielen financovala obe strany v doslova každej vojne, ale že tiež financovala doslova každé hnutie „za ľudské práva“.

K týmto hnutiam na ochranu ľudských práv nepatria len rasové, kultúrne a náboženské hnutia, ale aj feministické hnutie, hnutie za práva gayov a transgenderové hnutie. (Hlavným financmajstrom je často George Soros.)

Aj keď malo ľudstvo z mnohých týchto hnutí veľký osoh (inak by neboli tak široko akceptované), Hlboký štát tieto hnutia zámerne využíval na podnecovanie konfliktov medzi ľuďmi. A tak na oslabenie sily našej kolektívnej jednoty systematicky štvali rasu proti rase, kultúru proti kultúre, náboženstvo proti náboženstvu a dokonca aj ženy proti mužom.

Krok č. 2: Zinscenuj krízu

Keďže Tieňová svetovláda už využitím hnutí za ľudské práva rozdelila skupiny ľudí, je ľahko schopná roznietiť konflikt a krízu zinscenovaním istých lživých spúšťacích udalostí a potom, deformovaním informácií v médiách a využitím rôznych metód ovládania mysle, je schopná vyvolať občiansky nepokoj.

Keďže kabala rozumie tomu, ako funguje ľudská duša, je schopná nami manipulovať pomocou nášho vlastného strachu, nenávisti a hnevu; dokonca až do tej miery, že niektorí z nás sú schopní podieľať sa na násilných demonštráciách a trestnej činnosti.

Podľa spisovateľa Paula Levyho, autora knihy „Skrotenie Wetika: zrušenie kliatby zla“:

 „Duševný vírus ´Wetiko´ je nákazlivé psycho-spirituálne ochorenie duše… parazit mysle, ktorý momentálne hrá na svetovom javisku prostredníctvom kolektívnej psychózy titánskych rozmerov.

Myšlienkový vírus funguje tajne, infiltrovaním sa do nevedomých slepých miest ľudskej psyché a zmocnením sa minulej emocionálnej traumy; robiac ľudí bezmocnými a nútiac ich konať proti svojim najlepším záujmom.“

Krok č. 3: Vyrieš krízu

Práve teraz sa na ústrednom javisku v Amerike odohráva bitka proti Hlbokému štátu a Hlboký štát práve inscenuje plán na rozbitie americkej spoločnosti. Okrem nepokoja a pretrvávajúceho strachu je teraz krajina tvrdo zasahovaná občianskymi nepokojmi – popichujúcimi Američanov proti sebe navzájom.

A akonáhle budú Američania dostatočne túžiť pod bezpečí a istote a nebudú už môcť veriť svojim súčasným lídrom, že ich ochránia, má Hlboký štát v pláne prísť s riešením na záchranu Ameriky (práve tak, ako to urobil Hitler v počiatkoch nacistického režimu).

Predstavením riešenia, ktoré prisľúbi bezpečie, istotu a ochranu, dúfa Hlboký štát zaslepiť Američanov, aby prijali Nový svetový poriadok.

Lenže, výmenou za bezpečnosť, istotu a ochranu sa Američania budú musieť bez boja vzdať svojich prirodzených práv a v podstate prijať pravidlá, spájajúce sa s diktatúrou. A toto bude prvý hmatateľný krok k Jednej svetovej vláde.

Ako mnohí vedia, Amerika bola známa ako „domov slobodných a krajina statočných“, a preto to, čo sa v nastávajúcich dňoch, týždňoch a mesiacoch udeje v Amerike, nevyhnutne rozhodne o tom, čo sa udeje vo svete.

Napokon, ak dokážu kontrolovať „krajinu slobodných“, môžu kontrolovať doslova každého a čokoľvek.

Možno si myslíte, prečo by sa najslobodnejšia krajina sveta vzdávala svojich práv a súhlasila s diktatúrou?

Nuž, ak vám to znie trochu pritiahnuté za vlasy, majte na pamäti, že toto nie je po prvýkrát, čo Hlboký štát zámerne vytvoril krízu v Amerike a potom zariadil, aby Američania prijali vopred určené riešenie.

Napríklad, v dôsledku udalostí z 11. septembra sa mnohí Američania začali báť teroristických útokov, ku ktorým mohlo dôjsť kdekoľvek a v ktoromkoľvek čase. Preto sa, kvôli „národnej bezpečnosti“, Američania  ochotne vzdali svojich prirodzených práv na súkromie.

Nehovoriac o zavedení agresívnej bezpečnostnej kontroly na letiskách – kedy sa cestujúci, aby mohli cestovať, musia ochotne podrobiť ponižovaniu svojej osoby. A tým akceptovať, aby sa s nevinnými ľuďmi zaobchádzalo ako so zločincami.

Nemôžeme, pravdaže, zabudnúť na COVID-19. A ako ďalší dokonalý príklad, vedeli ste, že Tieňová svetovláda zamýšľa spustiť v reakcii na COVID-19 takzvaný „Veľký reset“?  

Hoci sa možno „Veľký reset“ prezentuje v milom peknom balení, sľubujúcom riešenie na našu súčasnú zdravotnú krízu, všetko je to len obyčajné pozlátko – určené na ukrytie temnej agendy. V skutočnosti je „Veľký reset“ ďalším vstupným bodom pre diktatúru v Amerike – a zavedenie Nového svetového poriadku.

Citovaný bol zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab:

 „Vlastne, na tejto pandémii je dobré jedno a to, že nám ukázala, ako rýchlo vieme spraviť radikálne zmeny v našich životných štýloch. Kríza takmer okamžite donútila firmy a jednotlivcov zanechať zvyky, dlho vyhlasované za nevyhnutné, počnúc častým lietaním až po prácu v kancelárii.

Podobne aj populácie preukázali dojímavú ochotu prinášať obete kvôli zdravotníkom a ostatným dôležitým pracovníkom a zraniteľným populáciám, ako sú napríklad starší.“

Povedané inak, hovorí, že sme ľahko manipulovateľní k vzdaniu sa našej slobody!

Lenže skôr, ako si pomyslíte, že je to všetko katastrofa, mali by ste vedieť niečo dôležité: Aby sa mohol zaviesť Nový svetový poriadok, potrebujú náš súhlas a spoluprácu a keď s ich plánom nebudeme súhlasiť, nemajú absolútne žiadnu moc.

V skutočnosti majú len tú moc, ktorú im dávame!

Majte teda na mysli, že neprotestovanie je to isté, čo súhlas. Takže, ak definitívne nehovoríte „Nie“, potom s účasťou v skutočnosti súhlasíte.

Vyhratie boja dobra so zlom!

Našťastie, zatiaľ čo väčšina z nás spí, tajná organizácia etických hackerov proti Hlbokému štátu už niekoľko rokov bojuje – a dosahuje značný pokrok!

Hovorte si o prezidentovi Trumpovi čo chcete (a ja osobne si nie som istá, čo si o ňom mám myslieť), no nemôžeme poprieť, že jeho prezidentovanie bolo zamerané na ukončenie sledovania ľudí.

A, pravdaže, najväčšie kruhy na sledovanie ľudí fungovali v Hlbokom štáte. V dôsledku toho boli od roku 2017 uväznené tisícky pedofilov a na celom svete zrušené početné sledovacie siete.

Všimli ste si tiež, že prezident Trump je prvý americký prezident za posledných asi 70 rokov, ktorý nerozpútal v zahraničí žiadnu vojnu?

Hoci sa zdá, že sily svetla konšpirujú v náš prospech, nech je nám jasné, že v tomto príbehu nie sú žiadni veľkí spasitelia. A tak namiesto očakávania, že pricvála rytier na bielom koni a zachráni nás, sa musíme zachrániť sami – a toto je to hlavné!

Teraz si možno kladiete otázku, ako môžeme zvíťaziť proti temnej sile, ktorá má technológiu na využitie našich vlastných myšlienok, strachov a presvedčení proti nám?

Ich slabosť je našou silou!

Navzdory svojej pokročilej technologickej moci má Tieňová svetovláda jednu kľúčovú slabinu.

Majú síce technológiu na manipuláciu našich myšlienok, pocitov a správania, no môžu tak robiť len prostredníctvom „negatívneho frekvenčného pásma“, čo sú frekvencie súvisiace so strachom, nenávisťou, hnevom, žiarlivosťou, pomstou, atď….

A to znamená, že ak frekvenčne neladíme s ich technológiou, tak to na nás nefunguje.

Pre výhru v tejto hre dobra proti zlu je preto dôležité pochpiť, že naše emócie vytvárajú naše myšlienky a že naše emócie sa manifestujú ako vibračné frekvencie. Negatívne myšlienky preto vedú k negatívnym emóciám a nižším frekvenciám, zatiaľ čo povznášajúce myšlienky vedú k pozitívnym emóciám a vyšším frekvenciám.

Hoci sa naša celková vibračná frekvencia zakladá na emóciách, ktoré zažívame najčastejšie, vždy, keď sme uviaznutí v strachu, nenávisti, žiarlivosti, pomste, atď…., vibrujeme vo frekvenčnom pásme, v ktorom môžeme byť ľahko ovládaní – a to je dôvod, prečo vojnu nemôžeme vyhrať bojom.

Našťastie, temné sily nie sú schopné ovplyvňovať alebo manipulovať vyššie frekvencie a preto zakaždým, keď otvoríme svoje srdcia a vibrujeme vo frekvenčnom pásme lásky a súcitu, nemajú nad nami absolútne žiadnu moc.

Ďalším spôsobom, podľa Inštitútu HeartMath, ako sa o tomto dá uvažovať, je ten, že srdce má v tele najväčšie elektromagnetické pole a keď aktivujeme srdce láskou a súcitom, elektromagnetické pole srdca vytlačí všetky nižšie frekvencie.

Ak to mám zhrnúť, keď žijeme v našich hlavách a sme odpojení od našich sŕdc, sme zraniteľní ovládacími mechanizmami negatívnych frekvencií.

Keď sme ale so svojimi srdciami spojení a pravidelne si volíme lásku, nie je možné, aby nami manipulovala nejaká negatívna agenda a tento prostý liek nás vlastne robí imúnnymi voči temným silám.

Stručne povedané, našou najlepšou zbraňou je láska!

Evolúcia si vyžaduje katalyzátor

Len pre prípad, že sa nazdávate, že niečo sa muselo strašne pokaziť a že svet by nemal byť tak plný zla, negativity a temna, mali by ste vedieť, že toto všetko je súčasťou Božieho plánu.

Hoci je Zem po technickej stránke planéta so slobodnu vôľou, koncept slobodnej vôle sa dá zažívať len vtedy, ak existuje voľba medzi svetlom a tmou, alebo, ak chcete, medzi dobrom a zlom. A preto, ak sa má planetárny systém vyvíjať, potrebuje nejaký druh katalyzátora.

Jediný spôsob, ako sa môžeme vyvíjať, je mať možnosť voľby. A jediný spôsob, ako môžeme mať možnosť voľby, je prostredníctvom polarity.

Temné sily na našej planéte hrajú preto už tisíce rokov dôležitú rolu, a či tomu veríte alebo nie, v skutočnosti ľudstvu slúžia. Prinášaním temnoty a negativity planéte a vytváraním veľkých konfliktov pôsobil Hlboký štát ako katalyzátor ľudskej evolúcie.

Temné sily nepochybne odviedli skvelú prácu v prinášaní polarity pre našu planétu, no teraz zašli priďaleko a je už načase, aby sa naša planéta znova vyvíjala.

Apokalypsa alebo evolúcia?

V rozpore s obľúbeným presvedčením Apokalypsa nepredstavuje koniec sveta, ale skôr čas, kedy je osvetlená temnota a odhalené zlo – a presne to sa práve teraz deje v celosvetovom meradle!

Na mnohých úrovniach sa pomaly odhaľujú skryté pravdy, ľudstvo sa začína prebúdzať a hoci sa nesmierne zvyšujú energie a zrýchľuje čas, zažívame predpovedané „Zrýchlenie“.

A akoby toto všetko nestačilo, približujeme sa k Precesii Veľkej rovnodennosti.

„K precesii Veľkej rovnodennosti dochádza približne každých 2600 rokov. V tomto čas je Zem najbližšie k stredu galaxie, v dôsledku čoho absorbuje naše Slnko žiarenie gama lúčov a gama lúče potom tieto vyžaruje k Zemi.

Tým sa mení celková elektromagnetická frekvencia Zeme, známa ako Shumannova frekvencia – čo spôsobuje, že sa subatomárna energia Zeme superzrýchľuje takou rýchlosťou, že sa objavuje a mizne.“ – Jesse Perez Casanova

Tým, že sme toľko životov žili na planéte 3. hustoty (materiálno), sme zažívali najväčšie oddelenie od Zdroja a keďže je v 3. hustote ťažké spomenúť si, kto skutočne sme, zažívajú mnohí z nás veľkú bolesť a utrpenie. Keď ale zahráme s našimi kartami správne, všetko sa zmení…

Viete, vďaka konvergencii týchto dôležitých udalostí v tejto dobe histórie sa chystáme vstúpiť do Veľkého prebudenia a keďže Zem je pripravená vyvinúť sa na planétu 4. hustoty (spirituálno), zahajujeme našu cestu späť ku Zdroju.

Hoci príležitosť vyvíjať sa počas tohto prechodu spolu s planétou máme všetci, všetci musíme prejsť „prirodzeným filtračným“ procesom a tak sa s planétou budú vyvíjať len tí, ktorí budú ladiť s vibráciou 4. hustoty.

Inými slovami, keď žijeme v strachu, hneve alebo nenávisti a rezonujeme negatívnou vibráciou, sme ľahko ovplyvniteľní temnými silami a ich ovládacími mechanizmami. A pretože nás to automaticky dáva do súladu s dualitou 3. hustoty, bráni to nášmu vývoju v 4. hustote.

Na druhej strane, keď sa spojíme s našimi srdciami a zvolíme si cestu lásky a jednoty, vieme negatívne frekvencie a temné sily ľahko prekročiť. A keď je naša vibrácia v súlade so 4. hustotou, budeme sa prirodzene vyvíjať spolu s planétou.

Majte však na pamäti, že keď zostanete neutrálni a neurobíte rozhodnutie, urobí sa voľba za vás. Varujem vás teda, ak sa necháte zapísať do agendy temnej strany, premeškáte príležitosť vyvíjať sa.

Stručne povedané, v závislosti na našich rozhodnutiach a frekvencii našej vibrácie sa buď vyvinieme do 4. hustoty, alebo reinkarnujeme späť do 3. hustoty.

Prečo si teda nezvoliť lásku a vyvíjať sa?

Verte alebo nie, existuje vibračný prah, pri ktorom dokáže hybnosť lásky ľahko rozvlniť svet a preto čím viac je ľudí, ktorí sa prebudia a zvolia si lásku, tým ľahším sa to stáva pre ostatných.

V skutočnosti zakaždým, keď si namiesto strachu zvolíte lásku, nachyľujete jazýček váh v prospech lásky a zvyšujete kolektívnu vibráciu.

Uvádzam teda 11 spôsobov, ako si namiesto strachu zvoliť lásku:

 1. Namiesto uzavretia sa, aby ste si chránili srdce, sa odvážne otvorte a komunikujte.
 2. Namiesto toho, aby ste boli negatívni a súdili, ponúkajte láskavosť a súcit.
 3. Namiesto sťažovania sa na nejaký problém nájdite spôsob, ako to zmeniť.
 4. Namiesto delenia ľudí na základe rasy, kultúry, náboženstva, sexuálnej orientácie, atď…., si zvoľte jednotu!
 5. Namiesto prechovávania zášte sa cvičte v odpúšťaní.
 6. Namiesto zvolenia si odlúčenia sa venujte spájaniu a spolupráci.
 7. Namiesto dopustenia toho, aby vám stáli v ceste odlišnosti, si zvoľte radikálne začlenenie.
 8. Namiesto všímania si, kde láska chýba, buďte tými, ktorí lásku dávajú.
 9. Namiesto mračenia sa pod rúškom ponúkajte úsmev a zlepšite niekomu deň.
 10. Namiesto odopierania lásky sa rozhodnite milovať bezvýhradne.
 11. Namiesto čakania na objavenie sa vášho zmyslu si každý deň cvičte náhodné skutky láskavosti.

Keďže každý láskavý skutok prispieva k celku, neprehliadnite jedinú príležitosť milovať a byť milovaní!

Akokoľvek otrepane to znie: odpoveďou je láska!

NAD VŠETKÝM VÍŤAZÍ LÁSKA!!!

S láskou,

Nanice

Zdroje

1) Cabal, Deep State, QAnon – Janet Ossebaard’s 3 hour Documentary
https://www.youtube.com/watch?v=GA5HcfVUYlo

2) The Procession of the Grand Equinox
https://www.youtube.com/watch?v=ij0_EcYiUCg

3) The Synthetic Agenda: Distorted Heart of the New World Order
https://www.wakingtimes.com/2016/05/10/synthetic-agenda-distorted-heart-new-world-order

4) Black Programmable Matter – New World Order – Harald K. Vella
https://www.youtube.com/watch?v=gc7eyPLe8X0&fbclid

5) Duality within Religions vs. Living via the Heart – Harald K. Vella
https://www.youtube.com/watch?v=YMTbzZKVGOE

6) Stop Live Organ Harvesting in Communist China – Mitchell Gerber
https://www.youtube.com/watch?v=jNMtL7jErMU

7) Falun Gong Live Organ Harvesting
www.stoporganharvesting.org

8) The Great Reset
https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/

9) Technocratic Society – Amazing Polly
https://www.youtube.com/watch?v=tGYx2-aYVHw

10) Cybernetics, WW2, Epstein, Maxwell, Eugenics and Covid19 – Amazing Polly
https://youtu.be/NHex-kecZGk

11) World Government – WWG1WGA
https://www.youtube.com/watch?v=BsSGJs9QMW4&list=PLvOs3_qSXjq3S38SkfOgAhsuo-n7isznB&index=22&t=0s

12) WW2 and the Greatest F F Ever Told! – WWG1WGA
https://www.youtube.com/watch?v=JFKAfH9nwzA&list=PLvOs3_qSXjq3S38SkfOgAhsuo-n7isznB&index=4

13) 2ndAmerican Revolution – WWG1WGA
https://www.youtube.com/watch?v=3DJK_kGlYR4&list=PLvOs3_qSXjq3S38SkfOgAhsuo-n7isznB&index=2

14) Returning to the Original American Constitution of 1776
https://www.youtube.com/watch?v=mU3nM8dtq04

15) 1969 Richard Day Speech – The Globalist Plans
https://jdreport.com/wp-content/uploads/2016/11/NWORichardDay.pdf

16) Dauntless Dialogue – Human trafficking/pedophile arrests (videos)
https://dauntlessdialogue.com/evidence-of-the-mass-arrests-of-pedophiles-a-master-list/?fbclid=IwAR18eEVIa7WqZ_0K-qggRKuNb8Edv-1a017L83pXUjYGCzH4VZt8vxKH208

17) Jeremy Elliot – 5 minutes on what’s really happening!
https://www.youtube.com/watch?v=o3PnDd_Qyig

18) Trump Press Conference on Human Trafficking
https://www.youtube.com/watch?v=v55uBk5zx5o&list=PL4_9pt1texL2wBUSffWx2SX2YAMo4hZeM&index=737

19) Out of Shadows Documentary
https://www.youtube.com/watch?time_continue=210&v=MY8Nfzcn1qQ&feature=emb_logo

20) Bringers of the Dawn – Barbara Marciniak
https://www.youtube.com/watch?v=OeFMJqHMhkc&t=437s

21) Aaron Abke’s Series on the “Law of One”
https://www.youtube.com/watch?v=seaJcY0kXjk&list=PLKVRMm6i0kggMtjKecjF51t_0yp5ydPs8

22) Hidden Hands Dialogue – Interview with an Illuminati Insider
http://www.illuminati-news.com/pdf/DialogueWithHiddenHand-WesPenre.pdf

23) Greatest Conspiracy Ever Told – David Hawkins on Global Spiritual Revolution Radio
Part 1: https://www.youtube.com/watch?v=yvWZ3NlvGzM
Part 2: https://www.youtube.com/watch?v=pjMftysSk8w

24) AI Organization
https://www.youtube.com/channel/UCK_mvwfaYXafREo1jZwNz0Q

25) The End Of Government Corruption – Unlawful Conversion
https://www.youtube.com/watch?v=JHoXD0RgB3w

 

USA študujú ruskú techniku a tlačia Ukrajinu do vojny s Ruskom

Share to LinkedInShare to TumblrShare to Reddit

Ukrajina dodá Spojeným štátom vzorky vojenskej techniky podobnej ruskej, aby ju mohli Američania preskúmať a dôslednejšie sa pripraviť na možnú vojnu s Ruskom.

Podľa agentúry „Cargrad“, odvolávajúc sa na čínsky denník „Sohu“, zdanlivo zvláštna dohoda, podľa ktorej USA kupujú zastarané vzorky sovietskych rádioelektronických zariadení z Ukrajiny, skutočne svedčí o starostlivom plánovaní možnej vojenskej konfrontácie s Ruskom zo strany Američanov. Pentagon študuje princíp fungovania sovietskych radarov a verí, že je to tiež základ pre prácu moderných ruských modelov.

„Takto budú americkí vojaci pripravení stretnúť sa s ruskou armádou. Je to nôž do chrbta Ruska,“ píše sa v článku čínskych novinárov.

Už skôr vyšlo najavo, že Ukrajina sa s Tureckom dohodla na spoločnej výrobe bezpilotných vzdušných aparátov Bayraktar TB2, ktoré západní odborníci nazývajú „zabijakmi“ ruských protilietadlových systémov Pancir.

Z týchto skutočností môžeme usúdiť, že Ukrajina sa pod vedením svojich západných partnerov pripravuje na vojenské riešenie konfliktu na Donbase, pričom si uvedomuje, že bude musieť čeliť ruskej armáde, ktorá pravdepodobne nebude stáť bokom.

 

14 mája - 18,00 POČET ÚMRTÍ NA CORONAVÍRUS PRESIAHOL ŠTATISTICKY 300 TISÍC   
a 28 mája už 360 TISÍC  
 a6.6.už 400 TISÍC!  
17.6. už 450 TISÍC   
27.6. už 500 TISÍC  
8. 7.  už 550 TISÍC   
11.7. už 570 TISÍC  
14.7. už 580 TISÍC  
16.7. už 590 TISÍC  
18.7. už 600 TISÍC  
24.7. už 640 TISÍC  
26.7. už 650 TISÍC  
28.7. už 660 TISÍC  
30.7. už 670 TISÍC  
31.7. už 680 TISÍC   
  2.8. už 690 TISÍC  
  4.8. už 700 TISÍC  
  7.8. už 720 TISÍC  
11.8. už 740 TISÍC  
13.8. už 750 TISÍC  
22.8. už 800 TISÍC
25.8. už 820 TISÍC  
27.8. už 830 TISÍC 
28.8. už 840 TISÍC  
30.8. už 850 TISÍC
  1.9. už 860 TISÍC
  3.9. už 870 TISÍC
  5.9. už 880 TISÍC
  7.9. už 890 TISÍC
  8.9. už 900 TISÍC a milión prekročíme už v začiatku októbra, alebo skôr?
10.9. už 910 TISÍC
12.9. už 920 TISÍC
14.9. už 930 TISÍC
16.9. už 940 TISÍC
17.9. už 950 TISÍC CVID sa množí rýchlosťou 10 000 nových nakazených za deň!!

19.9. už 960 TISÍC
22.9. už 970 TISÍC
23.9. už 980 TISÍC
25.9. už 990 TISÍC
27.9. už 1 MILIÓN
1.10. už 1 020 000
2.10. už 1 030 000
4.10. už 1 040 000
6.10. už 1 050 000
7.10. už 1 060 000
9.10. už 1 070 000
10.10. už 1 080 000
12.10. už 1 090 000
15.10. už 1 100 000
19.10. už 1 120 000
21.10. už 1 130 000
22.10. už 1 140 000
24.10. už 1 150 000
29.10. už 1 180 000
  4.11. už 1 230 000
  6.11. už 1 240 000
  7.11. už 1 250 000 
  8.11. už 1 260 000 
  9.11. už 1 270 000
12.11. už 1 290 000
13.11. už 1 300 000
17.11. už 1 340 000
19.11. už 1 360 000 
20.11. už 1 370 000
21.11. už 1 380 000
(on line 1 381 703)


Vypadá to na 100 TISÍC úmrtí na COVID mesačne ak to takto ďalej pôjde COVID bude mať do konca roka na konte 1 MILIÓN úmrtí, alebo viac?   
V USA 16. mája dosiahol počet úmrtí na pandémiu 90 TISÍC ľudí a 
25 mája už 100 TISÍC 
18. 6. už 120 TISÍC
16. 7. už 140 TISÍC  
27. 7. už 150 TISÍC
4. 8. už 160 TISÍC
 
22. 8. už 180 TISÍC
3. 9. už 190 TISÍC  
15.9. už 200 TISÍC
12.10. už  220 TISÍC
5.11. už 230 TISÍC
6.11. už 240 TISÍC
14.11. už 250 TISÍC
20.11. už 260 TISÍC
(on line 261 741)
 
Celkom infikovaných vo svte on line 58 464 955 ľudí Dá sa predpokladať že bude chrípečkou do konca leta infikovaných viac ako 10 miliónov ľudí.... alebo ešte viac? Iste ovela viac.... aj 15 až 20 MILIÓNOV či ešte viac? 9.8. je to už cez 20 miliónov a 25.8. už cez 24 miliónov 17. 9. už cez 30 miliónov, 30.9. už 34 miliónov 6.10. už 36 miliónov......18.10 už 40 miliónov... 8.11. už 50 miliónov do konca roku 2020 bude infikovaných 60 miliónov, 70 miliónov alebo ešte viac?  
 
SLOVENSKO ZAZNAMENÁVA NÁRAST   
19.6. +14,  
20.6. +10,   Česko +42  
21.6. +1,     Česko +15  
22.6. +1,     Česko +25  
23.6. +1,     Česko +127  
24.6. +18    Česko +127 Chorvátsko +18  
25.6. +23    Česko +53   Chorvátsko +95  
26.6. +13    Česko +53   Chorvátsko +56  
27.6. +14    Česko +126 Chorvátsko +85  
28.6. +7      Česko +125 Chorvátsko +67   
29.6. +1      Česko +202 Chorvátsko +34   
30.6. +2      Česko +90   Chorvátsko +52  
1. 7.  +20    Česko +92   Chorvatsko +54  
2. 7.  +13    Česko +70   Chorvátsko +81   
3. 7.  +20    Česko +70   Chorvátsko +96  
4. 7.  +29    Česko +53   Chorvatsko +86  
5. 7.  +14    Česko +29   Chorvatsko +57  
6. 7.  +1      Česko +14   Chorvátsko +69  
7. 7.  +2      Česko +73   Chorvátsko +52  
8. 7.  +31    Česko +90   Chorvátsko +53  
9. 7.  +53    Česko +129 Chorvátsko +98  
10.7. +19    Česko +83? Chorvátsko +116  
11.7. +23    Česko +88   Chorvátsko +140  
12.7. +8      Česko +33   Chorvátsko +50  
13.7. +1      Česko +30   Chorvátsko +53  
14.7. +6      Česko +63   Chorvátsko +52  
15.7. +19    Česko +134 Chorvátsko +92  
16.7. +24    Česko +76   Chorvátsko +56  
17.7. +14    Česko +130 Chorvátsko +98   
18.7. +11    Česko +53   Chorvatsko +116   
19.7. +3      Česko +47   Chorvátsko +92  
20.7. +7      Česko +153 Chorvátsko +25  
21.7. +41    Česko +62   Chorvátsko +49   
22.7. +38    Česko +246 Chorvátsko +108
23.7. +31    Česko +154 Chorvátsko +104  
24.7. +28    Česko +124 Chorvatsko +81   
25.7. +23    Česko +49   Chorvatsko +77  
26.7. +38    Česko +61   Chorvátsko +65   
27.7. +2      Česko +192 Chorvátsko +24  
28.7. +23    Česko +168 Chorvátsko +42  
29.7. +41    Česko +434 Chorvátsko +71   
30.7. +20    Česko +278 Chorvátsko +78  
31.7. +27    Česko +103 Chorvátsko +68
  1.8. +45    Česko +232 Chorvátsko +86
  2.8. +7      Česko +30   Chorvátsko +36
  3.8. +10    Česko +80   Chorvátsko +34 
  4.8. +14    Česko +106 Chorvátsko +24
  5.8. +49    Česko +101 Chorvátsko +58
  6.8. +63    Česko +202 Chorvátsko +28
  7.8. +43    Česko +165 Chorvátsko +62
  8.8. +43    Česko +175 Chorvátsko +77
  9.8. +30    Česko +68   Chorvátsko +61
 
10.8. +3      Česko +101 Chorvátsko +45  
11.8. + 16   Česko +289 Chorvátsko +91  
12.8. + 75   Česko +292 Chorvátsko + 130  
13.8. + 49   Česko +326 Chorvátsko + 180  
14.8. + 62   Česko +292 Chorvátsko + 208  
15.8. + 54   Česko +198 Chorvátsko + 162  
16.8. + 47   Česko +121 Chorvátsko + 151  
17.8. + 5     Česko +190 Chorvátsko + 85  
18.8. + 15   Česko +281 Chorvátsko + 199  
19.8. + 100 Česko +315 Chorvátsko + 219  
20.8. + 80   Česko +247 Chorvátsko + 255  
21.8. + 123 Česko +506 Chorvátsko + 265  
22.8. + 91   Česko +239 Chorvátsko + 306  
22.8. + 40   Česko +133 Chorvátsko + 275  
23.8. + 68   Česko +258 Chorvátsko + 136  
24.8. + 28   Česko +233 Chorvátsko + 219  
25.8. + 84   Česko +399 Chorvátsko + 385  
26.8. + 90   Česko +218 Chorvátsko + 304  
27.8. + 102 Česko +413 Chorvátsko + 357  
28.8. + 114 Česko +317 Chorvátsko + 312
39.8. + 34   Česko +273 Chorvatsko + 262
30.8. + 41   Česko +251 Chorvátsko + 146
31.8. + 72   Česko +499 Chorvátsko + 145
  1. 9. + 53   Česko +656 Chorvátsko + 311
  2. 9. + 121 Česko +679 Chorvátsko + 369
  3. 9. + 137 Česko +797 Chorvátsko + 334 
  4. 9. + 226 Česko +503 Chorvátsko + 311
  5. 9. + 88   Česko +404 Chorvátsko + 225 
  6. 9. + 22   Česko +563 Chorvátsko + 117
  7. 9. + 91   Česko+1164Chorvátsko + 204
  8. 9. + 161 Česko+1159Chorvátsko + 341
  9.9. +  178 Česko+1377Chorvátsko + 291
10.9. + 186 Česko+1447Chorvátsko + 190 
11.9. + 201 Česko+1544Chorvátsko + 261 
12.9. + 79   Česko+  787Chorvátsko + 165
13.9. + 48   Česko+1034Chorvátsko + 165
14.9. + 188 Česko+1674Chorvátsko +  65
15.9. + 92   Česko+2136Chorvátsko + 151
16.9. + 161 Česko+3123Chorvátsko + 280
17.9. + 235 Česko+2107Chorvátsko + 250
18.9. + 290 Česko+2044Chorvátsko + 234
29.9. + 131 Česko+  984Chorvátsko + 212
20.9. + 79   Česko+1474Chorvátsko + 197
21.9. + 175 Česko+2394Chorvátsko +   70
22.9. + 338 Česko+2306Chorvátsko + 144
23.9. + 360 Česko+2910Chorvátsko + 204
24.9. + 419 Česko+3971Chorvátsko + 232
25.9. + 552 Česko+1241Chorvátsko + 223
26.9. + 478 Česko+1303Chorvátsko + 212
27.9. + 265 Česko+1286Chorvátsko + 190
28.9. + 231 Česko+1960Chorvátsko +   48
29.9. + 567 Česko+2960Chorvátsko + 135
30.9. + 797 Česko+2928Chorvátsko + 213
Všimnime si ten paradox v Chorvátsku dovolenkovala celá Európa a počty infikovaných sa tam nezvyšujú
2.10. + 679 Česko+3484Chorvátsko + 234
3.10. + 704 Česko+3796Chorvátsko + 333
4.10. + 818 Česko+2554Chorvátsko + 241
5.10, + 353 Česko+1841Chorvátsko + 258
6.10. + 320 Česko+3120Chorvátsko + 138
7.10. +   877 Česko+4456 Chorvátsko + 363
8.10. + 1037 Česko+5338 Chorvátsko + 542
9.10. + 1184 Česko+4524 Chorvátsko + 457
10.10.+1887 Česko+8619 Chorvátsko + 486
11.10.+1054 Česko+4631 Chorvátsko + 508
12.10.+  504 Česko+4311 Chorvátsko + 181
13.10.+  531 Česko+8326 Chorvátsko + 372
14.10.+1410 Česko+9543 Chorvátsko + 748 
15.10.+1929 Česko+9720 Chorvátsko + 793
16.10.+2075 Česko+11102 Chorvátsko +1 131
17.10.+1968 Česko+4 310  Chorvátsko +1 096
18.10,+1567 Česko+5 058  Chorvátsko +   819
19.10.+  860 Česko+4 089  Chorvátsko +   393
20.10.+  705 Česko+11984 Chorvátsko +   890
21.10.+2202 Česko+8 841 Chorvátsko + 1 424
22.10.+1728 Česko+14150 Chorvátsko +1 563
23.10.+2581 Česko+15258 Chorvátsko +1 867
24.10.+2890 Česko+12473 Chorvátsko +2 242
25.10.+3042 Česko+  7300 Chorvátsko +2 412
26.10.+1312 Česko+10273 Chorvátsko +   828
27.10.+  901 Česko+15663 Chorvátsko +1 413
28.10.+2887 Česko+12980 Chorvátsko +1 413
29.10.+2785 Česko+  6971 Chorvátsko +2 378
30.10.+2363 Česko+13605 Chorvátsko +2 776
31.10.+2573 Česko+11429 Chorvátsko +2 772
  1.11.+2282 Česko+  6542 Chorvátsko +2 769
  2.11.+1883 Česko+  9252 Chorvátsko +2 179
  3.11.+1727 Česko+12089 Chorvátsko +1 165
  4.11.+3216 Česko+15731 Chorvátsko +1 427
  5.11.+1972 Česko+  6586 Chorvátsko +2 480
  6.11.+1962 Česko+13229 Chorvátsko +2 848
  7.11.+2354 Česko+  5846 Chorvátsko +2 890
  8.11.+1828 Česko+  2145 Chorvátsko +2 399
  9.11.+  577 Česko+  2353 Chorvátsko +1 529
10.11.+1051 Česko+  4970 Chorvátsko +1 467
11.11.+2058 Česko+  8925 Chorvátsko +2 597
12.11.+2591 Česko+  7870 Chorvátsko +3 082
13.11.+2024 Česko+  3717 Chorvátsko +3 056
14.11.+1771 Česko+  2087 Chorvátsko +2 866
15.11.+1200 Česko+  1042 Chorvátsko +2 362
16.11.+  509 Česko+  5407 Chorvátsko +1 313
17.11.+1326 Česko+  4246 Chorvátsko +1 945
18.11.+1311 Česko+  5515 Chorvátsko +3 251
19.11.+1665 Česko+  3736 Chorvátsko +3 164
20.11.+1818 Česko+  2974 Chorvátsko +2 958
21.11.+1861 Česko+  2000 Chorvátsko +3 573
22.11.+  984 Česko+    897 Chorvátsko +3 308 
Napriek dvom celonárodným testovaniam tu máme stále vysoký počet infikovaných ako je to možné keď ich už tolko odchytili a toľko ľudí čo sa nezúčastnili dali do 10 dňovej karantény? Testovanie ako keby bolo neefektívne a nedokázalo zachytiť podstatnú časť chorých....  V čechách omnoho výraznejšie poklesol počet infikovaných aj bez celonárodného testovania nie je to zaujímavé? Dokonca nás česko už takmer predbieha v znižovaní počtu nakazených no neuveriteľné.... a 15. 11. majú už o 150 menej infikovaných ako my. No to je doslovne úžasné ako to tí češi dokázali a pritom nemuseli celoplošne testovať a šaškovať ako my na Slovensku

 

9 účinných prírodných terapií na rakovinu, ktoré váš lekár pred vami tají


Ste fanúšikom zdravia? Prečo nie? Myslíte si, že je nelegálne liečiť choroby pomocou stravy, a že povolené smie byť je iba to, čo vám povedia v medicínskych žurnáloch?

Možne ste už niekedy zaznamenali správu o tom, ako štátne úrady zakázali nejaký prírodný produkt, pretože tvrdil, že niečo lieči, no podľa zákona to tvrdiť nesmel.

Áno, je to preto, lebo jedinou legálnou cestou, ako vyhlásiť niečo za liek a bohato na tom zarobiť, je nasledovná:

 1. Vytvoríte v laboratóriu nejakú syntetickú chemikáliu, ktorá spôsobuje hrôzostrašné vedľajšie účinky.
 2. Následne zaplatíte úradom milióny, aby vám túto látku schválili.
 3. Potom za odmenu je dovolené aj vám na nej zarobiť. Miliardy.

Bohužiaľ, táto metóda zahŕňa upísanie vašej duši diablovi, respektíve medicínskej mafii, ktorá vás potom kontroluje a vedie falošnú „vojnu s rakovinou“.

Ide totiž o vojnu, ktorá namiesto liečby spôsobuje viac mutácií ľudských buniek a napokon každého privedie do hrobu.

Chcete sa aj vy na tomto podieľať?

Ak nie, tak potom tu pre vás máme 9 overených liečebných terapií na rakovinu. Navyše, všetky boli potvrdené ľuďmi, ktorí pred tým rakovinu mali, no dnes ju už nemajú.

A pssssst, medicínsko-industriálnemu komplexu o tom nehovorte!

1. Kurkuma

Kurkuma predávaná v západných krajinách obsahuje veľké množstvo olova a tiež je neraz kontaminovaná patogénnymi baktériami.

Kupovaním lacnej kurkumy môžete zvýšiť záťaž tela ťažkými kovmi či mikroorganizmami, ktoré podporujú rast rakoviny.

Robte preto presný opak. Zožeňte si kvalitnú kurkumu v bio kvalite alebo kurkumovú tinktúru s vysokým obsahom phytonutrientom kurkumínom a vybudujte si prirodzene silnú imunitu.

Viac o kurkume, jej účinkoch a spôsobov užívania nájdete v týchto našich článkoch: tu, tu, tu, tutu.

2. Olej z konopných semienok

Lisovanie konopných semienok za studena produkuje jeden veľmi dôležitý olej, ktorý je našťastie legálny a dá sa kúpiť už aj na Slovensku a v Čechách.

Predávajú ho mnohé obchody so zdravou výživou a dokonca aj niektoré supermarkety.

Má vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín a neobsahuje psychoaktívnu látku THC, ktorú vyznávajú užívatelia fajčenia marihuany (preto je tento olej legálny).

Konope je dnes považované za superpotravinu kvôli jej jedinečnému pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Navyše obsahuje až 5% čistej GLA, čo je ešte viac ako v Spiruline.

Po tisícročia sa olej z konopných semienok používal v rôznych elixíroch a medicínskych čajoch. Má antimutagénne účinky a chráni pred genetickým poškodením spôsobovaným voľnými radikálmi.

Zrejme ho ale neuvidíte na transparentoch alebo plagátoch počas rôznych pochodoch organizovaných tradičnými onkologickými charitami (napojenými na medicínsko-farmaceutický komplex) či iných „pochodoch za liek na rakovinu“.

3. Huby reishi, maitake, shitake a agaricus blazei murrill

Tieto huby tiež zrejme neuvidíte ako súčasť šalátov v reštauráciách či naporciované a zabalené vo vašom bežnom obchode s potravinami.

Navštívte radšej obchody so zdravou výživou alebo si zadovážte doplnky stravy v podobe sušených húb či extraktov predávaných v kapsuliach. Napríklad tieto na Slovensku alebo tieto v Česku.

Taká huba reishi sa na Ďalekom východe používa počas posledných dvoch tisícročí. V Číne ju volajú „huba nesmrteľnosti“.

Pri pravidelnom užívaní znižuje vysoký krvný tlak, zlepšuje funkciu nervov a buduje schopnosť vydržať dlhodobú zvýšenú fyzickú aj mentálnu záťaž.

S uvedenými medicínskymi hubami však môžete vyliečiť aj rakovinu či cukrovku. Len o jej skvelých účinkoch nehovorte nemocničnému personálu alebo miestnym novinám, pretože vás nahlásia medicínskej mafii.

Keď začnete rozprávať o dôležitých polysacharidoch a saponínoch, ktoré znižujú delenie buniek rakoviny pľúc, kasy onkológov prestanú brnčať a preto vás pošlú domov (tentokrát však žiť, nie umrieť!).

4. Melatonín

Haló, zametači voľných radikálov! Vedeli ste, že poškodenia, ktoré spôsobili voľné radikály, môžete naprávať aj počas noci, keď spíte?

Je to skutočne pravda. Od svojho objavu v 50. rokoch minulého storočia sa melatonín ukázal ako naozaj všestranná molekula s antioxidačnými vlastnosťami.

Množstvo výskumov preukázalo dôležitú úlohu melatonínu pri obrane proti viacerým druhom voľných radikálov poškodzujúcich bunky. Melatonín má na ne totiž až o 200% silnejší účinok než vitamín E.

Znižuje oxidatívny stres a tiež sa zistilo, že je dokonca mocnejší než glutatión (matka všetkých antioxidantov) a vitamín C. Medzi najčastejšie choroby spôsobované voľnými radikálmi patria práve srdcovo-cievne ochorenia a rakovina.

Telo prirodzene produkuje melatonín v mozgu. Ak ste však diabetik alebo máte nad 55 rokov, tak potom ho budete potrebovať dopĺňať v podobe doplnkov stravy.

Spýtajte sa na neho vo vašej lekárni alebo obchode s doplnkami stravy.

5. Reálna minerálna voda bez obsahu fluóru s pH nad 8,8

Ak práve bojujete s rakovinou, zrejme zúfalo potrebujete zvýšiť vaše pH z kyslého do zásaditého pásma.

Takmer každý nutričný poradca na planéte vám povie, aby ste jedli veľa surovej bio zeleniny a ovocia a pili veľa vody.

Najlepšia je však pravá minerálna voda s vyšším pH, ktorá vám pomôže obnoviť acidobázickú (pH) rovnováhu tela.

6. Sóda bikarbóna

Presne tak – je to tá lacná vec, ktorú kúpite v každých potravinách. Jednoducho nasypte 1 čajovú lyžičku sódy bikarbóny do pohára vody, zamiešajte a vypite (maximálne 3 čajové lyžičky denne).

Podobne ako zásadité minerálne vody, aj sóda bikarbóna pomôže udržať vaše telo zásadité. A ako vieme, rakovina v zásaditom prostredí nedokáže prežiť aj keby neviem ako chcela.

Keď majú vaše bunky dosť kyslíka a nachádzajú sa v nekyslom prostredí, rakovina jednoducho nemá šancu.

No a keďže sóda bikarbóna je tak jednoduchá, priam až triviálna vec, preto o nej nikdy nebudete počuť z úst vášho lekára či onkológa. Ak by sa nejaký predsa len našiel, nepotrvá dlho a úrady ho prídu zavrieť.

Zo sódy bikarbóny sa totiž nedajú vytiahnuť žiadne zisky pre medicínsky establišment mafiánskeho štýlu.

O sóde bikarbóne sme písali podrobnejšie tu, tutu.

7. Bio cesnak

Porazte patogény s pomocou viac než 200 biologicky aktívnych látok!

Existuje jeden špeciálny enzým nazývaný ornitín dekarboxyláza, ktorý používajú zmutované bunky na svoje delenie. Vy však dokážete tento enzým zablokovať a odstrihnúť tak rakovinové bunky od jeho dodávok.

Tušíte správne, je to s pomocou cesnaku. O koľko ľahšie je poraziť rakovinu, keď nemá žiadne palivo?!

Ale pozor, cesnak musí byť surový a čerstvo popučený (aby sa v ňom aktivovali všetky potrebné látky). Môžete si z neho pripraviť aj elixíry alebo liehové výluhy, ako napríklad tento.

8. Marhuľové jadierka a vitamín B17

Možno ste už počuli o kyanidovej kontroverzii v spojení s marhuľovými jadierkami.

Je to konšpiračná a klamlivá správa, ktorá má za cieľ odradiť vás od tejto veľmi efektívnej liečebnej terapii na rakovinu.

Tisíce ľudí úspešne použili marhuľové jadierka na vyliečenie rakoviny bez žiadnych vedľajších účinkov.

Ten kyanid zo stašidelných správ je totiž ten kyanid, ktorý cielene zabíja rakovinové bunky, nie vás. Nedovoľte medicínskej mafii, aby vás zastrašila a odoprela vám dlhovekosť.

Viac o vitamíne B17 (účinnej látke marhuľových jadierok) sa dočítate tutu.

9. Konopný extrakt

Konopnému extraktu sa niekedy hovorí aj konopný olej, no technicky presnejší názov je konopný destilát.

Prvým rozdielom medzi ním a olejom z konopných semienok je ten, že sa nezískava lisovaním semienok, ale destiláciou listov a kvetov.

Druhým rozdielom je, že tento extrakt už obsahuje pomerne veľa psychoaktívnej látky THC a preto je v mnohých krajinách, vrátane Slovenska, nelegálny.

Podrobnejšie o extrakte z konope a spôsobe jeho výroby sa dozviete v tomto článku.

Otec modernej medicíny Hippokrates objavil liečivé účinky konope už v dobe 400 rokov pred naším letopočtom. Dokonca aj starovekí Egypťania, Peržania a Gréci používali konope na medicínske účely.

Súčasná medicína je však príliš pomalá, zrejme zámerne, v uznaní jeho liečebných vlastností a to nielen pri rakovine, ale aj mnohých iných chronických ochoreniach.

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: complete-health-and-happiness.com

Súvisiace články

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

      PIESKOVÁ JASKYŇA (460 m n.m.)     Lom Kalovany II. Objavená v roku 2018 /Objavili a vykopali členovia JS Aragonit - P. Kozoň, E. Pio...